ZAPALJENA DVA "AUDIJA" U NOVOM SADU: Jedan automobil pripadao ocu, drugi sinu
JUTROS oko 3 sata zapaljena su dva skupocena automobila marke "audi" u naselju Stepanovićevo u Novom Sadu.

Foto: Shutterstock
Prema prvim indicijama radi se o podmetnutom požaru zbog ranijih neraščišćenih računa.
Prema nezvaničnim saznanjima, automobil pripada ocu, a jedan sinu.
Policija vrši istragu o motivima ovog napada.
Iz PU Novi Sad potvrđeno je da je došlo do požara na automobilima, ali u cilju istrage nisu mogli da nam kažu više detalja - piše na "192_rs."
Preporučujemo

ČETIRI SAOBRAĆAJNE NEZGODE TOKOM NOĆI: Jedna osoba teško povređena u Beogradu
12. 06. 2025. u 07:24

VOZILO MINISTRA ODBRANE UČESTVOVALO U NESREĆI: Incident u Hrvatskoj, povređene dve osobe
12. 06. 2025. u 00:58

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"NEKAD TE MRZE, NEKAD TE VOLE..." Vratio se Mladen, Dea iznenadila objavom
MLADEN Mijatović, bivši dugogodišnji izabranik voditeljke Dee Đurđević, vratio se u Srbiju.
08. 09. 2025. u 11:17
Komentari (0)