TUGA DO NEBA: Ovo su majka (34) i sin (3) iz Dečana koji su se utopili u bazenu
MAJKA Elzina (34) i sin E. (3) iz Dečana utopili su se u bazenu u dvorištu kuće u kojoj su živeli u Montrealu.
Foto: Društvene mreže
Tragičnu vest potvrdio je predsednik opštine Dečani, Baškim Ramosaj.
Sumnja se da je dete upalo u bazen i da je tada majka skočila da ga spasi, ali su nažalost oboje stradali.
Kako je saopštila portparolka policije Montreala, Karolin Ševrefil, poziv hitnoj službi upućen je u utorak oko 21:35 u utorak, zbog sumnje na dva slučaja utapanja u objektu koji se nalazi u blizini ugla 20. avenije i ulice Provost.
Foto: Društvene mreže
Reanimacija nije dala rezultat, pa su i majka i sin proglašeni mrtvima na licu mesta.
"Sa dubokom žalošću primili smo vest o tragičnom preminu Elzine H.R. i njenog malog sina E. Reči nisu dovoljne da opišu bol koji osećamo", naveo je Baškim Ramosaj na društvenim mrežama i dodao:
"U ime Opštine Dečani izražavam najiskrenije saučešće porodici, prijateljima i rodbini. Molimo se da im Bog da snage u ovom teškom trenutku i da Elzina i njen mali anđeo počivaju u miru".
(Kurir)
BONUS VIDEO:
Preporučujemo
JEZIV UDES U NOVOM PAZARU: Povređen poznati privrednik i njegov radnik
22. 05. 2025. u 18:26
AUTOMOBIL UDARIO DEVOJČICU (10) NA PEŠAČKOM PRELAZU: Dramatične scene u Mirijevu
15. 05. 2025. u 16:27
RUSKI VOJNI STRUČNjAK: Jedan udar "orešnika" i "sarmata" može da uništi čitav NATO u Evropi
KOMBINOVANO lansiranje raketnih sistema „sarmat“ i „orešnik“ sposobno je da neutrališe celu vojnu infrastrukturu Severnoatlantske alijanse u Evropi, rekao je za ruske medije Aleksandar Stepanov, vojni stručnjak Instituta za pravo i nacionalnu bezbednost Ruske predsedničke akademije za nacionalnu ekonomiju i javnu upravu (RANHEGA).
13. 05. 2026. u 12:29
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)