OČEVIDAC OTKRIO DETALJE TRAGEDIJE NA KARABURMI: "Sastao se s bivšom devojkom, Hitna pomoć je pokušala reanimaciju"
MUŠKARAC (31) pao je sa terase tržnog centra na Karaburmi u Beogradu i ubrzo potom preminuo.
Foto: Shutterstock
Strašna tragedija dogodila se danas oko 16 sati u tržnom centru na Karaburmi.
- Sumnja se da je mladić namerno skočio sa terase i tom prilikom nastradao. Hitna pomoć je pokušala da ga reanimira, čak su ga odvezli u Urgentni centar, međutim tamo su konstatovali smrt - rekao je izvor upoznat sa slučajem.
Prema takođe nezvaničnim informacijama, mladić se danas u tržnom centru sastao sa bivšom devojkom.
- Čuo sam da pričaju da su njih dvoje bili u vezi dugo i da su ostali u dobrim odnosima. Danas su se sastali iz nekog razloga, navodno se mladić nakon nekog vremena samo zatrčao i skočio sa terase. Ta devojka je takođe bila tu. Scena je bila jeziva... - rekao je jedan od građana koji se zatekao na mestu strašne tragedije.
(Kurir)
Preporučujemo
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)