DVE OSOBE TEŠKO, A JEDNA LAKŠE POVREĐENA: U Južnobačkom okrugu za dan dogodilo se pet saobraćajnih nesreća
21. 08. 2025. u 14:29
U PROTEKLA 24 sata, na području Južnobačkog okruga, dogodilo se pet saobraćajnih nesreća u kojima su dve losobe zadobile teške, a jedna lake telesne povrede.
Povezane vesti
JEDNA OSOBA TEŠKO, A ČETIRI LAKŠE POVREĐENE: U Južnobačkom okrugu za dan dogodilo se 12 saobraćajnih nesreća
NA području Južnobačkog okruga, učetvrtak, 4. decembra, dogodilo se 12 saobraćajnih nesreća u kojima je jedna osoba zadobila teške, a četiri lake telesne povrede.
05. 12. 2025. u 15:34
JEDNA OSOBA TEŽE, A DVE LAKŠE POVREĐENE: Na području PU Subotica, prtekle nedelje dogodilo se devet saobraćajnih nesreća
NA području Policijske uprave u Subotici, od 24. do 30. novembra dogodilo se devet saobraćajnih nesreća. U tri saobraćajne nesreće jedna osoba je teže, a dve su lakše povređene, dok je u šest pričinjena samo materijalna šteta.
01. 12. 2025. u 12:21
JEDNA OSOBA TEŽE, A DVE LAKŠE POVREĐENE: U Južnobačkom okrugu za dan dogodilo se šest saobraćajnih nesreća
U ČETVRTAK 27. novembra, na području Južnobačkog okruga, dogodilo se šest saobraćajnih nesreća u kojima je jedna osoba zadobilo teške, a dva lake telesne povrede.
28. 11. 2025. u 16:00
ŠEST OSOBA LAKŠE POVREĐENO: U Južnobačkom okrugu za dan dogodilo se devet saobraćajnih nesreća
NA području Južnobačkog okruga 19. novembra, dogodilo se devet saobraćajnih nesreća u kojima je šest osoba zadobilo lake telesne povrede.
20. 11. 2025. u 14:38
TRI OSOBE TEŠKO, A PET LAKŠE POVREĐENO: U Južnobačkom okrugu za dan dogodilo se devet saobraćajnih nesreća
NA području Južnobačkog okruga, u utorak, 18. novembra , dogodilo se devet saobraćajnih nesreća u kojima su tri osobe teško, a pet lakše povređeno.
19. 11. 2025. u 13:07
Najnovije iz rubrike
PEDAGOŠKOM ASISTENTU 18 GODINA I TRI MESECA ZATVORA: Izrečena presuda u Višem sudu u Somboru za zlostavljanje mališana u vrtiću u Odžacima
PEDAGOŠKI asistent I.O. (28) iz Bogojeva, osuđen je danas u Višem sudu u Somboru, nepravosnažnom presudom, na jedinstvenu kaznu od 18 godina i tri meseca uzatvora. On je oglašen krivim za ukupno 29 krivičnih dela nedozvoljene polne radnje iz člana 182. stav 2. Krivičnog zakonika u vezi sa članom 181. stav 3. Krivičnog zakonika i jednog krivičnog dela prikazivanje, pribavljanje i posedovanje pornografskog materijala i iskorišćavanje maloletnog lica za pornografiju iz člana 185. stav Z. u vezi sa stavom 2. Krivičnog zakonika.
11. 12. 2025. u 17:38
DEVOJČICA PALA SA TREĆEG SPRATA U RAKOVICI: Hitno prevezena u bolnicu
ŠESNAESTOGODIŠNjA devojčica povređena je danas popodne u Rakovici nakon što je, prema nezvaničnim navodima, pala sa trećeg sprata stambene zgrade.
11. 12. 2025. u 16:49
OVO JE UPUCAN MLADIĆ IZ OBRENOVCA: Kik-bokser pogođen u stomak i nogu (FOTO)
PETAR G. (28) iz Obrenovca ranjen je danas u pucnjavikoja se dogodila nešto pre 13 časova u Obrenovcu, kada je bio u društvu svog prijatelja, ianče osuđivanog ekstremiste Filipa Radovanovića.
11. 12. 2025. u 16:40
UHAPŠEN NAPADAČ IZ OBRENOVCA: Ušao u stanicu i predao se
A.R. koji je pucao u prepodnevnim časovima u Obrenovcu na Petra G. predao se policiji.
11. 12. 2025. u 16:30
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
Komentari (0)