MLADIĆ TEŠKO POVREĐEN: Saobraćajna nesreća na Novom Beogradu
SINOĆ u 21.56 na uglu ulice Omladinskih brigada i bulevara Zorana Đinđića dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj je 19-godišnji mladić teško povređen, a 19-godišnja devojka je zadobila lakše povrede, rečeno je iz Hitne pomoći.
G.Šljivić
Povređeni mladić i devojka su kolima Hitne pomoći prevezeni u bolnicu Bežanijska kosa.
Pored toga dogodile su se i još dve saobraćajne nezgode u kojima nije bilo ozbiljnije povređenih učesnika.
Ekipe Hitne pomoći intervenisale su ukupno 131 put od toga 24 intervencije su obavljene na javnim mestima.
Bilo je više slučajeva intokcikacije alkoholom i sve osobe u alkoholisanom stanju su vožene na odeljenje toksikologije VMA.
Za pomoć su se u velikom broju javljali hronični bolesnici sa kardikovaskularnim oboljenjima, astmatičari, psihijatrijski i onkološki bolesnici, rečeno je Tanjugu iz službe Hitne pomoći.
Preporučujemo
FOTOGRAFIJA KOJA SLAMA SRCE: Ovo je porodica koju je pijani Nikola ubio na mestu (FOTO)
26. 10. 2025. u 14:39
FICO ŠOKIRAN PONAŠANjEM TRAMPA: Vidno uznemiren susretom alarmirao Evropu
SLOVAČKI premijer Robert Fico rekao je liderima Evropske unije na samitu prošle nedelje da ga je "šokiralo" raspoloženje predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa tokom njihovog sastanka u Mar-a-Lagu, izjavilo je više evropskih diplomata, objavio je danas briselski Politiko.
28. 01. 2026. u 07:48
VOJSKA NA ULICAMA PEKINGA Kina u fazi unutrašnjeg obračuna: Hapšenja u vrhu armije za izdaju u korist SAD (VIDEO)
KINA se suočava sa jednim od najtežih trenutaka unutrašnje političko-bezbednosne nestabilnosti u poslednjoj deceniji.
28. 01. 2026. u 07:00
SPAS U 10 SEKUNDI: Kako sami sebi možete da pomognete u slučaju srčanog udara
INFARKT je jedan od najčešćih uzroka iznenadne smrti, i to sve češće kod mladih osoba.
29. 01. 2026. u 07:41
Komentari (0)