OŠTEĆENA TRI AUTOMOBILA: Odron kamenja na Ibarskoj magistrali kod Magliča
Prilikom odrona kamenja koji se danas, oko 15.40, sručio na Ibarsku magistralu nedaleko od Magliča, na putu Kraljevo-Raška, srećom nije bilo povređenih, ali su oštećena tri automobila koja su u tom momentu prolazila ovom deonicom.
priv.arhiva
Osim kod Magliča, usled vremenskih uslova pogodnih za pojavu erozije zemljišta, odroni kamnja ovih dana se sporadično pojavljuju u Ibarskoj klisuri i kod Pivnice, Bogutovca, Bresnika, Dobrih strana, Polumira i varošice Ušće, a dežurne ekipe „putara“ u čijoj je nadležnosti održavanje ove magistrane deonice pravovremenim intervencijama omogućavaju nesmetano odvijanje saobraćaja.
Nadležne službe apeluju na vozače da budu oprezni, naročito noću i prilikom slabije vidljivosti, da poštuju saobraćajnu signalizaciju i da brzinu prilagode uslovima na putu.
Preporučujemo
IZAZVAO POŽAR U ZEMUNU, ZAPALIO AUTO: Uhapšen piroman, sutra u Trećem OJT na saslušanju
05. 02. 2026. u 21:30
SUMNjA SE DA JE OVAJ ČOVEK SA ESTRADE NARUČIO NAPAD NA ČOLINU KUĆU: Bili prijatelji i saradnici (FOTO)
JEDAN pravac istrage upućuje na poznato ime sa estrade, čeka se prikupljanje svih dokaza.
03. 02. 2026. u 16:49
"PRIŠTINSKA ADMINISTRACIJA UBRZANO ČISTI POKRAJINU OD SRBA" Hitno se oglasilo rusko Ministarstvo spoljnih poslova - "To je licemerno!"
KORISTEĆI uspeh na nedavnim parlementarnim izborima, prištinska administracija forsira čišćenje pokrajine od srpskog stanovništva, saopšteno je iz Ministarstva spoljnih poslova Rusije.
04. 02. 2026. u 13:32
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (0)