TRAGEDIJA U NOVOM PAZARU: Telo devojke (27) pronađeno u porodičnoj kući, pored nje pištolj
SUMNjA se da je devojka stara 27 godina izvršila samoubistvo u centru Novog Pazara, u ulici Deda Šehovića.
Novosti
Prema pisanju medija, devojka je izvršila samoubistvo hicem iz pištolja.
Kako se nezvanično saznaje, devojka je samoubistvo izvršila u porodičnoj kući, dok su ukućani bili u drugoj sobi.
Forenzičari i policija su na licu mesta.
(Indeksonline)
Preporučujemo
ZELENSKI SA PRVE LINIJE FRONTA POSLAO PORUKU OČAJA: Rusa je sve više i više! Situacija teška i komplikovana
PREDSEDNIK Ukrajine Volodimir Zelenski je izjavio da je situacija na frontu teška i komplikovana i da se povećava broj ruskih snaga.
20. 12. 2025. u 07:09
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
Objavljeni INTIMNI kadrovi Melanije Tramp iz KUPATILA - i to ZLATNOG! Donald je pitao da li je videla, ona mu odgovorila (VIDEO)
MELANIJA je besprekorno stilizovana – šeširi, štikle, frizura – sve je u skladu sa njenim hladnim i kontrolisanim imidžom
19. 12. 2025. u 19:01
Komentari (0)