TEŠKA NESREĆA U KRAGUJEVCU: Dečak (5) pao s drugog sprata direktno na glavu
DEČAK star pet godina, iz okoline Kragujevca, pao je sinoć sa prozora drugog sprata kuće, direktno na glavu.
Goran Šljivić
U Univerzitetski Klinički centar dovezen je u svesnom stanju, u pratnji roditelja.
U reanimaciju je primljen sa povredom dela glave, urađena je potrebna dijagnostika i analize.
Dečak je intubiran i u stabilnom je stanju.
(RTS)
Preporučujemo
RADNIK PAO SA ZGRADE U BANjALUCI: Sa teškim povredama prevezen u bolnicu
12. 05. 2021. u 14:43
GROM UBIO DETE! Dečak (9) poginuo u nesreći na fudbalskom igralištu u Engleskoj
12. 05. 2021. u 11:39
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KREMLj REAGOVAO NA ULTIMATUM ZELENSKOG: Uskoro hitan sastanak Putina i Lukašenka
RUSKI predsednik Vladimir Putin i beloruski lider Aleksandar Lukašenko planiraju da se sastanu u bliskoj budućnosti i očekuje se da će razgovarati o ultimatumu koji je predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski nedavno uputio Minsku, saopštio je Kremlj.
23. 06. 2026. u 08:02
"BOŽIJA RUKA" I "GOL VEKA" 40 GODINA KASNIJE: Dan kada je Dijego Armando Maradona postao "božanstvo" (VIDEO)
Dan kada se fudbal promenio. Postoje golovi koji donose trofeje, menjaju karijere, ali je samo jedan promenio istoriju ove igre.
22. 06. 2026. u 12:45 >> 12:45
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)