UŽAS KOD KRUŠEVCA: Telo muškarca nađeno u bunaru
14. 05. 2021. u 08:33
TELO muškarca Igora M. nađeno je u bunaru u selu Meševo, kod Kruševca.
Povezane vesti
ALEKSANDAR ČABARKAPA OSUĐEN NA 13,5 GODINA ZATVORA: Viši sud ga proglasio krivim za teška krivična dela
VIŠI sud u Beogradu je danas doneo presudu kojom je proglašen krivim Aleksandar Čabarkapa zbog iznude, iznude u pokušaju i dva ubistva u pokušaju.
12. 05. 2021. u 11:41
SPAVAO SA 4.000 ŽENA, UBILA GA PO*NO ZVEZDA: Spremila mu koktel pun otrova, uhapšena kad je policija otkrila tajnu njenog mobilnog telefona
PRE tri godine javnost je šokirala vest da je poznati japanski mogul za nekretnine i plejboj Kosuke Nozaki (77) pronađen mrtav na podu svoje spavaće sobe. Javnost i tamošnji mediji upirali su prstom u njegovu tadašnju ženu, porno glumicu Saki Sudo (22) da je kriva za smrt milionera.
11. 05. 2021. u 13:29
SMRT ZBOG JEDNOG DOLARA: Dečak(12) koji je poslat u SAD zbog boljeg života umro zbog jezivog izazova
DVANAESTOGODIŠNjI dečak iz Bruklina umro je nakon što ga je u glavu udario njegov vršnjak iz razreda.
11. 05. 2021. u 07:50
CEO ŽIVOT PROVEO U ZATVORU: Kada je izašao, ovo mu je bila prva reakcija (VIDEO)
DžO LIGON, danas 83-godišnjak, iza rešetaka je proveo čak 68 godina, i to u maloletničkom zatvoru, gde je završio zbog učestovanja u tuči koja je imala fatalan ishod.
10. 05. 2021. u 20:21
ZLOČINI KOJI SU ŠOKIRALI BALKAN: Kad sestra digne ruku na brata - "Gospođa Kameleon" ubila brata i spalila telo, ni dan nije robijala
NA hiljade ubistava počinjeno je decenijama unazad u Srbiji, ali najređi je zločin kada sestra ubije brata.
10. 05. 2021. u 20:00
Najnovije iz rubrike
NAPADNUTI POZNATI BEOGRADSKI ADVOKATI: Dvojica nasrnula na njih - drama u restoranu na Vračaru
POZNATI beogradski advokati Luka i Danilo Nikolić, brutalno su napadnuti u ponedeljak uveče u jednom restoranu na Vračaru u Beogradu.
03. 12. 2025. u 12:46
DRAMA U BAČKOM GRADIŠTU: Veliki požar progutao porodičnu kuću
U PORODIČNOJ kući u Bačkom Gradištu, jutros u 8 časova, izbio je požar.
03. 12. 2025. u 12:02
POZNATO STANJE PUTNICA: Evo kako su devojke koje su povređene u stravičnoj nesreći u Novom Sadu u kojoj je poginuo taksista
TRI devojke povređene u saobraćajnoj nesreći u centru Novog Sada u ponedeljak uveče, i dalje se nalaze na hospitalizaciji u Univerzitetsko kliničkom centru Vojvodine.
03. 12. 2025. u 11:49
PRIMEĆENO TELO U RECI RZAV: Vatrogasci na licu mesta - užas kod Arilja
U RECI Rzav, na lokaciji Uski vir kod Arilja, jutros je primećeno telo utopljenika, potvrđeno je nezvanično.
03. 12. 2025. u 11:10
DUŠKO ĆE BITI SAHRANJEN DANAS: Vozač kombija podlegao povredama - peta žrtva teške nesreće na putu Irig-Ruma
VOZAČ kombija Duško T. (69) iz Mladenova, podlegao je teškim povredama zadobijenim u saobraćajnoj nesreći prošle nedelje na putu Irig – Ruma. Ovaj šesdesetdevetogodišnjak je peta žrtve ove strahovite nesreće. On će danas u 13 časova biti sahranjen na mesnom groblju u ovom mestu kod Bačke Palanke.
03. 12. 2025. u 10:18
Komentari (0)