DANAS POČINJE SUĐENJE OLGICI MARKANOVIĆ: Nadrilekarka optužena da je vršila zahvate na pacijentima bez dozvole
SUĐENjE Olgici Markanović i njenoj saradnici J. T. zbog optužbi za neovlašćeno preduzimanje estetskih zahvata na pacijentima počinje danas pred Prvim osnovnim sudom u Beogradu.
Foto: Instagram
Olgica Markanović dovedena je iz pritvora u sudnicu Prvog osnovnog suda u crnoj uzanoj haljini i belim patikama.
Podsetimo, ona je uhapšena 1. juna, a na teret joj se stavlja da je od aprila prošle do polovine januara ove godine, u neregistrovanom Medicinsko-estetskom centru Tayas pružala i izvodila medicinske estetske zahvate nad pacijentima (spaljivanje hrskavice nosa, spaljivanje mladeža i ožiljaka, spaljivanje kapaka) i usmeno prepisivala lekove, što je sve za posledicu imalo teško narušavanje zdravlja 11 pacijenata. U tome joj je, kako se tvrdi, pomagala J. T., koja joj je, navodno, omogućila prostor, primala je pacijente i davala im konsultacije.
Zapratite Nportal na Fejsbuk stranici
Bonus video:
MIKA ALEKSIĆ STIGAO U PALATU PRAVDE: Dočekao ga transparent o Mileni Radulović
Preporučujemo
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)