ZAGRLJAJ PRE POČETKA SUĐENJA: Anđela Jovanović stigla na ročište, koleginice joj pružaju podršku (FOTO/VIDEO)
ZA DANAS je zakazan početak ročišta po tužbi glumca Branislava Lečića, koju je podneo protiv svoje mlađe koleginice Anđele Jovanović. Pred Prvim osnovnim sudom u Beogradu okupio se veliki broj kolega Anđele Jovanović koji su čak i po kiši došli javno da joj pruže podršku.
Foto: D. Milovanović
Među brojnim kolegama su Borka Tomović, Iva Ilinčić, Mirjana Karanović, Miona Marković, Tamara Krcunović, Đorđe Stojković, Nina Janković, Andrijana Oliverić.
Glumice koje su došle da podrže Anđelu su se rasplakale pre početka suđenja, zagrlile su je, a onda je ona ušla u zgradu suda.
Preporučujemo
GLUMCI PRED SUDOM: Počinje suđenje po tužbi Branislava Lečića protiv Anđele Jovanović
06. 03. 2024. u 07:53
PRVI SNIMCI NAKON EKSPLOZIJE U SURČINU: Policija na licu mesta (VIDEO)
12. 12. 2025. u 12:21
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)