ZAR JE PRAVDA 20 GODINA ZA DEVET ŽIVOTA? Roditelji ubijenih ne mire se sa tim da Uroš Blažić ne može da ostane doživotno u zatvoru
24. 05. 2024. u 16:30
VIŠE od sto metaka, Uroš Blažić (22) je 4. maja prošle godine ispalio na dve grupe mladih u selima Malo Orašje i Dubona, usmrtivši njih devetoro, dok je 13 teško ranio.
Povezane vesti
Uroš Blažić u krvi je ugasio 9 mladih života: Četvrti maj, u kosti urezan - Tri godine od masakra u Duboni i Malom Orašju (FOTO)
POSTOJE datumi koji nisu samo upisani u kalendar, već su urezani u kosti. To je 4. maj 2023. za Malo Orašje i Dubonu.
04. 05. 2026. u 07:00
Srđan Milivojević u epizodi "I preko tragedije do fotelje"
UMESTO tuge, borba za vlast.
05. 05. 2026. u 15:13
Najnovije iz rubrike
UHAPŠENI DILERI U SUBOTICI: Pronađene halucinogene gljive, zaplenjena i marihuana
OSUMNjIČENIMA je određeno zadržavanje do 48 časova i oni će biti privedeni Višem javnom tužilaštvu u Subotici.
11. 07. 2026. u 15:57
OTKRIVENO KO JE SRBIN KOJI JE PREŽIVEO PAKAO U AVIONU: Žena ga golim rukama spasavala dok ga je vakuum izvlačio (FOTO)
SVETLANA Grković spasila je život svom suprugu Ljubiši (61) nakon što su krhotine motora raznele prozor aviona i pritisak ga povukao van letelice.
11. 07. 2026. u 15:57
UHAPŠEN VOZAČ IZ TRSTENIKA: Izazvao sudar u kome je poginula jedna osoba
POLICIJA u Kruševcu uhapsila je M. P. (29) iz Trstenika zbog toga što je upravljajući vozilom prešao u suprotnu traku i izazvao saobraćajnu nesreću u kojoj je jedna osoba preminula, a dvoje zadobilo povrede.
11. 07. 2026. u 15:15
POGINULA MAJKA U STRAVIČNOJ NESREĆI KOD TRSTENIKA: Mladić prešao u suprotnu traku i pokosio porodicu - Ćerka i sin prebačeni u bolnicu
ŽENA R.N.B. je stradala dok je njeno dvoje dece zadobilo povrede u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć oko 23.30 sati u mestu Ribnik kod Trstenika, prema nezvaničnim informacijama.
11. 07. 2026. u 14:59
KRVAVI PIR NA JUGU SRBIJE DOBIO SUDSKI EPILOG: Tinejdžer (16) izbo prolaznike, pa zario nož u vrat policijskom majoru - majka mu pomagala
OSNOVNI sud u Uroševcu odredio je jednomesečni pritvor maloletniku koji se sumnjiči da je nožem napao dvojicu građana, a zatim tokom policijske intervencije ranio i policijskog službenika.
11. 07. 2026. u 13:38
Komentari (0)