TURISTIČKI autobus srpskog auto-prevoznika, koji je prevozio ruske turiste, kamenovan je u Skoplju!
Povezane vesti
"VASKRSLI" HRAM JE NOVI SIMBOL GRADA: U Crkvi Svetih cara Konstantina i carice Jelene u Skoplju prvi put će slaviti Uskrs (FOTO)
U SAMOM srcu Skoplja, tamo gde se miris prošlosti prepliće sa dinamikom modernog grada, prestonice Severne Makedonije, izdiže se zdanje koje je decenijama čekalo svoj povratak vernicima.
08. 04. 2026. u 18:06
Najnovije iz rubrike
POVREĐENO VIŠE OSOBA: Dve saobraćajne nesreće za jednu noć
DVE osobe lakše su povređene u dve saobraćajne nesreće koje su se dogodile tokom noći u Beogradu, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.
24. 06. 2026. u 07:27
BEBU PREGAZIO TRAKTOR, U BOLNICI JOJ SE BORE ZA ŽIVOT: Horor u Grockoj
U Grockoj je danas teško povređena beba, a u Hitnoj pomoći je za Tanjug rečeno da se beba sa teškim telesnim povredama vozi u Urgentni centar.
23. 06. 2026. u 19:14
Oleniku uručen poziv za informativni razgovor zbog izazivanja panike lažima o zvučnom topu
TREĆE osnovno javno tužilaštvo u Beogradu je, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, dalo nalog policiji da na informativni razgovor pozove advokata Aleksandra Olenika u vezi sa slučajem “zvučni top”, saznaje Tanjug.
23. 06. 2026. u 18:33
SAZNAJEMO: Zlatanović priveden na informativni razgovor u policiju zbog učešća u fabrikovanju afere "zvučni top"
KAKO nezvanično saznajemo, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu pripadnici policije priveli su na informativni razgovor vlasnika i urednika portala "Srbin info" zbog širenja lažnih vesti o upotrebi zvučnog topa od strane državnih organa na protestu 15. marta prošle godine.
23. 06. 2026. u 16:14
UHAPŠEN BIVŠI ZAMENIK NAČELNIKA UKP: Osumnjičen da je uticao na uklanjanje dokaza nakon pucnjave u restoranu
PO NALOGU Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu uhapšen je bivši zamenik načelnika Uprave kriminalističke policije MUP-a N.Đ, a u nastavku istrage povodom izvršenja različitih krivičnih dela u ugostiteljskom objektu "Steak and Wine Bar" nakon što je u tom lokalu u prisustvu brojnih gostiju došlo do upotrebe vatrenog oružja 5. novembra 2025. godine.
23. 06. 2026. u 13:22
Vasa
26.06.2021. 13:53
Ово је доказ да је Северна Македонија само један географски појам. Њихови комунисти и елита су деценијама креирали јавно мњење како су Срби окупатори у Македонији, док су наши дедови ослободили тај део своје дедовине и крварили за њу. Њихова елита је подржавала све оне који су били били против Српства. Подржавали су бугарске и шиптарске анти-српске сепаратистичке идеје и њима су тровали своју децу. Сада им се све то обило о главу и сада немају ништа, чак Македонци немају потпуниу слободу ни у својој држави (ако можа да се назове државом). Ово што се десило нашим туристима у Скопљу урадили су шиптари и то млади шиптари који су њихов најотровнији део. Нама само остаје да сада радимо вредно и паметно и да јачамо Србију. У задних 200 година смо више пута губили све или скоро све, па смо опет опстали. Српство мора опстати! Живела Србија!