GORAN Đokić, njegova supruga Gordana i ćerka Lidija iz Aleksinca, koji su u subotu pronađeni mrtvi u ataru sela Moravac, sahranjeni su danas na groblju u Žitkovcu.
Povezane vesti

MORAVA JE POCRVENELA OD STIDA: Aleksinac je utonuo u tišinu - Potresni govor na sahrani porodice Đokić rasplakao sve (FOTO)
GORAN Đokić, njegova supruga Gordana i ćerka Lidija iz Aleksinca, koji su u subotu pronađeni mrtvi, sahranjeni su danas na groblju u Žitkovcu.
07. 10. 2021. u 14:57

ĐOKIĆI SU POSLEDNJI DAN ŽIVOTA PROVELI BEZBRIŽNO: Putovali su, odmarali se i družili, a Goran je praćen najmanje mesec dana?
POSLEDNjI dan života članovi porodice Đokić proveli su bezbrižno, ne sluteći kakva ih crna sudbina čeka.
05. 10. 2021. u 23:25

BAZNE STANICE DOVELE DO TELA: Novi detalji u istrazi otmice i svirepog ubistva porodice Đokić u okolini Aleksinca
GORAN je pre dve godine prodao kuću u Moravcu da kupi ćerki stan, a radio je od jutra do večeri u menjačnici kako bi joj ispunio tu želju. Verujem da su zbog tog novca ubijeni. Nema drugog razloga. Ne znam koja je suma u pitanju, ali taj novac nije nađen - kaže Verica Đokić, snaja Gorana Đokića (57), koji je sa suprugom Gordanom (56) i ćerkom Lidijom (25) ubijen pre deset dana u okolini Aleksinca.
06. 10. 2021. u 10:00

"GORAN JE PRODAO KUĆU DA BI ĆERKI KUPIO STAN" Porodica Đokića u šoku - Sumnjaju da je motiv mučkog ubistva koristoljublje
VERICA Đokić iz Moravca, udovica brata Gorana Đokića koji je ubijen sa svojom suprugom Gordanom i dvadesetpetogodišnjom ćerkom Lidijom, ubeđena je da su likvidirani zbog pljačke.
05. 10. 2021. u 16:29
Najnovije iz rubrike

TRI SAOBRAĆAJNE NESREĆE TOKOM NOĆI: Ima povređenih
TRI osobe zadobile su lakše povrede u tri saobraćajne nesreće koje su se dogodile tokom noći u Beogradu, rečeno je Tanjugu u službi Hitne pomoći.
30. 09. 2025. u 07:14

UBIO SE OSUĐENIK: Horor u Zabeli
OSUĐENIK S.M. nađen je danas mrtav u KPZ Požarevac u toaletu.
29. 09. 2025. u 21:15

U HOTEL STIGAO SA KOFEROM DROGE: Saslušan albanski državljanin u Višem tužilaštvu
U VIŠEM javnom tužilaštvu u Beogradu saslušan je državljanin Albanije Đorđe Đ. (44) zbog postojanja osnova sumnje da je u subotu 27. septembra 2025. godine neovlašćeno, radi prodaje držao skoro četiri kilograma kanabisa i oko pola kilograma kokaina.
29. 09. 2025. u 20:59

BACIO SVINJSKU GLAVU SA JEZIVOM PORUKOM: Ovo je jedan od uhapšenih u koordinisanoj akciji BIA zbog serije vandalskih napada u Parizu
U KOORDINISANOJ akciji smederevske policije i BIA uhapšeno je 11 osoba sa područja Velike Plane i Beograda, osumnjičenih za seriju vandalskih napada u Parizu od aprila do septembra ove godine.
29. 09. 2025. u 20:40

UDARIO ŽENU NA PEŠAČKOM PRELAZU I POBEGAO! Uhapšen osumnjičeni u Smederevskoj Palanci
U SMEDEREVSKOJ Palanci je uhapšen G. G. (51) iz tog grada zbog postojanja osnova sumnje da je autmobilom udario ženu na pešačkom prelazu i pobegao, saopštio je danas MUP.
29. 09. 2025. u 19:29
Zoran Petrović
07.10.2021. 12:20
Sad se kao pokazuje slika kako je narod postovao ovu porodicu , t.j tog čoveka i mnogobrojno se pojavili na zadnji ispračaj. A trebala bi dtampa da uopšte pokrene pitanje , zašto je 90 % našeg naroda ljubomoran , zavidan i kvaran . Jer se svuda po našim gradovima širi mržnji i isključivo lični interes . Svako želi komšiju videti da je oštečen . Na to se hranimo. Umesto da život gledamo kroz dobrobit , pomaganja. Jer to je vera koju zastupamo. Naši se potezi i misli nazalost žestoko kose sa verom.. Zato ne postavljajte ove slike kao da poštujemo. Jer ne poštuje se samo tad kad taj neko ode sa ovog sveta.