DRAMA U ZAJEČARU: Policajac preminuo! Opkoljen naoružani počinilac, sumnja se da ima još mrtvih
POLICAJAC koji je ranjen u Zaječaru prilikom intervencije podlegao je povredama, saznaju Novosti.
Foto: N. Skenderija
Prema našim saznanjima, drama u ovom gradu još uvek se odigrava, a policija je opkolila naoružanog počinioca.
Sumnja se da je odmah po prijavi, a pre dolaska policije, ubio još nekog u zgradi.
Podsetimo, u ponedeljak oko 22 sata u Ulici 7. septembar u Zaječaru, u stambenoj zgradi broj osam, komšije su prijavile pucnjavu. Sumnja se da je jedna osoba pucala na komšinicu.
U Zaječar se nalazi tim SAJ-a. Grad je blokiran. Kako saznajemo, sa pripadnicima policije u Zaječaru je i ministar Vulin. Sa njim su i komandant SAJ-a Spasoje Vulević i v. d. direktora policije Dragan Vasiljević.
Umrla hrvatska političarka (39): Poznata po sramnim izjavama o Srbima
BIVŠA gradska odbornica Rijeke Ivona Milinović iznenada je preminula sinoć u Rijeci u 39. godini. Vest o njenoj smrti objavljena je na Fejsbuk grupi Riječka enciklopedija, a potvrdio ju je portal Hrvatski glasnik sa kojim je Milinović sarađivala, kao i Novi list.
17. 04. 2026. u 13:13
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)