DETALJI BRATOUBISTVA KOD TOPOLE: Slobodan pio sa Nikolom, posvađali se, a onda ga je udarao nogarom do smrti
BRATOUBISTVU u mestu Gornja Trnava kod Topole, kako se nezvanično navodi, prethodili su svađa i alkohol. Reč je o dva rođena brata, Slobodanu A. (33) i Nikoli A. (30).
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Naime, Slobodan i Nikola su navodno prvo pili zajedno, a onda se posvađali. Nikola je potom legao da spava, a Slobodan ga je udarao nogarom od stola dok nije umro.
Posle je sam pozvao policiju i predao se.
Njih dvojica su, prema prvim informacijama, "ceo život" u svađi i non-stop su se tukli.
Istraga je u toku.
(Telegraf)
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
STRAVIČAN ZLOČIN U TOPOLI: Rođenog brata tukao do smrti nogarom od stola
11. 11. 2022. u 09:40
ZBOG PARKINGA U BEOGRADU: Izvukao sanduk za municiju na ulicu (FOTO)
10. 11. 2022. u 13:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
IRAN POSLAO HITNU PORUKU NAŠIM KOMŠIJAMA: Nemojte to da dozvolite Americi!
IRAN je danas upozorio Bugarsku da ne dozvoli Sjedinjenim Američkim Državama korišćenje svoje teritorije za vojne operacije protiv Teherana, nakon što je bugarska vlada najavila da će tražiti odobrenje parlamenta za razmeštanje američkih aviona za dopunu goriva u toj zemlji.
21. 07. 2026. u 18:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
21. 07. 2026. u 22:20 >> 23:04
Komentari (1)