BOSTONSKA TV mreža Njuznejšn prikazala je u programu uživo ekskluzivne fotografije do kojih je došla a na kojima se vidi unutrašnjost kuće pokojne Ane i Brajana Volša koju su rentirali u komšiluku, u Kohasetu kod Bostona, pošto je njihova izgorela.
Zbog sumnje da je počinio krivično delo teška krađa na drzak način, efikasnim radom pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kraljevu hapsili su S.R. (36) iz Kline.
MILOŠA Nilovića Runja pripadnici Interventne jedinice policije, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsili su, kako Kurir saznaje, u poznatom beogradskom hotelu.
Zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo zloupotreba službenog položaja, policija je uhapsila šest osoba zaposlenih u Upravi carina – Carinarnici Kruševac.
Komentari (0)