METALNOM ŠIPKOM UDARIO PRIJATELJA U GLAVU: Žestoka tuča ispred kluba u Beogradu
DVOJICA muškaraca žestoko su se u nedelju oko dva sata potukla metalnim štanglama ispred kluba u Beton hali u Karađorđevoj ulici u Beogradu.

Foto: N. Skenderija
Obojica su povređeni, a jedan je sa nagnječenjem mozga prebačen u bolnicu.
Policija je na mestu tuče zatekla Nikolu R. (45) i Gorana A. (46). Oni su izjavili da su prijatelji i da su se iz nekog razloga fizički sukobili. Tom prilikom Goran je navodno pesnicom u glavu udario nekoliko puta Nikolu, a jednom ga je udario metalnom šipkom u glavu. Nikola ima vidne povrede i prebačen je u bolnicu sa nagnječenjem mozga, a Goran koji ima posekotine je priveden.
Alko-test je urađen i Goran je imao 1,59 promila. Prvo OJT se izjasnio da se protiv Gorana A. podnese krivična prijava u redovnom postupku za teške telesne povrede i nakon trežnjenja je pušten iz policije.
(Blic)

PORODICE U ŠOKU NAKON ŠTO SU OTVORILE KOVČEGE SA TELIMA: Nove bizarnosti nakon pada aviona u Indiji
SIN žene koja je poginula u padu aviona kompanije Air India izjavio je za Bi-Bi-Si da su u kovčegu s telom njegove majke pronađeni i „drugi ostaci“.
23. 07. 2025. u 16:49

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

NAUČNICI U STRAHU - RIZIK OD NESTANKA: Ada Bojana i Bokokotorski zaliv u opasnosti - more nikada nije bilo takvo
NIVO Jadranskog mora će, prema projekcijama, do kraja veka porasti 35 centimetara (cm), što će ugroziti obalska područja, posebno područje Ade Bojane i delove Bokokotorskog zaliva, navodi se u prošlogodišnjem Nacrtu Nacionalnog plana Crne Gore za prilagođavanje na klimatske promene.
25. 07. 2025. u 08:55
Komentari (0)