PAŠAJLIĆU ODREĐEN PRITVOR: Otac zlostavljane devojčice 30 dana iza rešetaka
SUDIJA za prethodni postupak Prvog osnovnog suda u Beogradu odredio je danas pritvor od 30 dana Urošu Pašajliću.
Foto: D. Milovanović
Osumnjičeni je danas priveden u Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu na saslušanje, ali je on posle polučasovnog poverljivog razgovora sa izabranim advokatom izjavio da će se braniti ćutanjem.
Kako je saopšteno iz Tužilaštva, on je rekao da je u dužem vremenskom periodu koristio drogu i alkohol.
Nije imao nikakvu reakciju
Kako "Novosti" saznaju, osumnjičeni Pašajlić nije nijednog momenta pitao za svoje dete, čijom sudbinom je zgrožena javnost u Srbiji.
- Nije plakao, nije pretio da će da se ubije, on čak nije ni pitao za svoje dete, nije imao nikakvu reakciju, kaže izvor "Novosti".
Takođe saznajemo da je i osumnjičeni, pre dovođenja kod tužioca na saslušanje, imao poverljiv razgovor sa advokatom od pola sata.
POKROVSK PRED PADOM, RUSKI VOJNICI U CENTRU GRADA: "Situacija je više nego kritična, ubijaju nam ljude"
NAJMANjE 250 ruskih vojnika nalazi se u Pokrovsku, gde učestvuju u uličnim borbama i ubijaju ukrajinske vojnike, posebno operatere dronova, prenosi Ukrajinska pravda pozivajući se na oficire iz dve brigade koje deluju u tom području.
25. 10. 2025. u 19:17
STIŽE ZIMA KAKVA SE VIĐA JEDNOM U STO GODINA? Meteorolozi odgovorili na spekulacije o "zimi veka"
NEMAČKI portali su preplavljeni informacijama o ekstremnoj zimi, ulicama prekrivenim snegom i ekstremnim vremenskim uslovima koji prete zemlji.
23. 10. 2025. u 17:38
ZEMLjOTRES USRED DNEVNIKA: Voditeljka se obratila u strahu: "Nadam se da će biti sve u redu" (VIDEO)
DOK je čitala vesti u noćnom Dnevniku, prekinuo ju je zemljotres...
24. 10. 2025. u 19:43
Komentari (1)