NOVI DETALJI UBISTVA U SREMSKOJ MITROVICI: Unuka pronašla dedu masakriranog, policija na nogama
POLICIJSKI službenici u Mačvanskoj Mitrovici pronašli su jutros oko 8 sati masakrirano telo starijeg muškarca I.N. (78) u porodičnoj kući gde je živeo a kako se saznaje, policija intenzivno traga za počiniocem ovog gnusnog zločina.

Foto: Novosti
- I. N. je pronašla unuka koja je odmah pozvala policiju i kada su policijski službenici izašli na mesto zločina zatekli su strašnu scenu. I. N. je imao rasekotine po glavi i rukama što je navelo policiju da zaključi da se nesrećni čovek branio od napadača. Prema prvim rezultatima istrage čini se da je I. N. zatekao provalnika koji je verovatno došao da ga orobi. Kada je video I. N. verovatno ga je napao nožem a zatim pobegao - priča za "Blic" izvor upoznat sa tokom istrage.
Telo nesrećnog čoveka preneto je na obdukciju a kako se nezvanično saznaje, policija sumnja da je reč o jednom napadaču i u toku je intenzivna potraga za njim.
BONUS VIDEO: OTAC PRONAŠAO TELA SINA I SNAJE: „Dozivao sam "Igore", nije reagovao – već su bili mrtvi“
Preporučujemo

MUŠKARAC SMRTNO STRADAO NA LICU MESTA: Teška saobraćajna nesreća kod Sremske Mitrovice
19. 11. 2023. u 13:45

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

"ĐEDOVI TE PROKLELI!" Veljko besan na prezimenjakinju, slavi Oluju
SIN pevačice Svetlane Cece Ražnatović, Veljko Ražnatović, važi za velikog rodoljuba, a sada ga je razbesnelo to što je jedna njegova prezimenjakinja učestvovala u godišnjici proslave "Oluje".
03. 08. 2025. u 10:36
Komentari (0)