MUŠKARAC BETONSKIM BLOKOM GAĐAO AUTOMOBIL, PA NASRNUO NA VOZAČA METALNOM ŠIPKOM: Tuča u Novm Sadu
DO tuče više osoba u Kotorskoj ulici u novosadskom naselju Telep došlo je danas oko podneva.
Foto: Novosti
Kako prenose mediji, prvo je došlo do svađe, a zatim i do fizičkog obračuna. Jedan od napadača pogodio je automobil betonskim blokom, a potom je metalnom šipkom udario vozača.
Za sada nije poznato da li se radi o incidentu u saobraćaju ili o nerešenim računima iz prošlosti.
Povređeni muškarac prevezen je kolima hitne pomoći, ali njegovo stanje nije trenutno poznato.
Na licu mesta je više policijskih patrola, kao i prijatelji povređenog.
BONUS VIDEO: RUŽNE SCENE NA ZLATIBORU - Potukli se roditelji malih fudbalera
(Telegraf)
SKANDAL! RAMA OBJAVIO SNIMAK RAZGOVORA SA TAČIJEM: "Srećna nezavisnost komadante, brate moj, grlim te mnogo i volim" (VIDEO)
PREMIJER Albanije Edi Rama objavio je snimak telefonskog razgovora sa bivšim vođom zločinačke OVK Hašimom Tačijem, koji se trenutno nalazi u pritvoru Specijalnog suda u Hagu, gde je optužen za ratne zločine i zločine protiv čovečnosti.
17. 02. 2026. u 20:01
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)