POLICAJAC OSTAVIO OPROŠTAJNU PORUKU: Na društvenim mrežama se oprostio od sina?
POLICAJAC N. J. (41), čije je ugljenisano telo pronađeno noćas oko tri časa iznad parka Pećina u Valjevu, nedaleko od Fabrike za preradu vode, ostavio je, nezvanično saznajemo, kratku oproštajnu poruku svom sinu na društvenim mrežama. Telo policijskog službenika, zaposlenog u Policijskoj upravi Valjevo, sa prostrelnom ranom na glavi, pronađeno je pored potpuno izgorelog automobila “tojota jaris” i pretpostavlja se da je u pitanju samoubistvo.

Foto B. Puzovic
Telo policijskog službenika, zaposlenog u Policijskoj upravi Valjevo, sa prostrelnom ranom na glavi, pronađeno je pored potpuno izgorelog automobila “tojota jaris” i pretpostavlja se da je u pitanju samoubistvo.
Nastradalog policajca pronašli su valjevski vatrogasci, sat vremena pošto se na društvenim mrežama oprostio od svog deteta. Vatrogasci su na lice mesta stigli ubrzo nakon obaveštenja od građana da nešto gori u blizini Fabrike za preradu vode. Dosadašnja istraga ukazuje da je policajac digao ruku na sebe, a naložena je obdukcija tela.

MONSTRUOZNO! Ovaj hoće da vlada Srbijom! Žene mu krive kad ih neko siluje ili prebije!
VUK Nektarijević, student blokader sa Mašinskog fakulteta u Beogradu, koji je tobož biciklom išao u Strazbur, ima u najmanju ruku problematične stavove.
20. 04. 2025. u 14:35

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OTVOREN HRISTOV GROB Evo šta su našli: "Kolena su mi klecala, nisam to očekivao - vekovima je bio zatvoren" (VIDEO)
"APSOLUTNO sam zadivljen. "
19. 04. 2025. u 08:39
Komentari (0)