HOROR U ZEMUNU: Rođak ubio mladića (25), policija zatekla beživotno telo muškarca u kući
U ZEMUNU, u Ulici Cara Dušana 252, policija je danas u jednoj kući zatekla beživotno telo mladića (25).

Foto: M. Anđela/Profimedia/Ilustracija
Na telu su uočene povrede, odnosno rane koje ukazuju na nasilnu smrt.
Na licu mesta zatečen je i prijatelj nastradalog, koji je policiji, kako Telegraf saznaje, rekao da poseduje informaciju da je mladića ubio njegov rođak.
Na terenu su policija i Hitna pomoć, dok istragu o ovom slučaju vodi Više javno tužilaštvo u Beogradu.
(Telegraf)
Preporučujemo

DVE TEŠKE SAOBRAĆAJNE NEZGODE U ZEMUNU: Auto udario dete na biciklu, oboren i motorista
18. 09. 2025. u 17:12

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

TUNEL OD RUSIJE DO AMERIKE: Ispod mora, dugačak 112 KM - ideja stara, novi PREDLOG - već ga zovu "Putin-Tramp" (VIDEO)
MOŽDA zvuči neverovatno, ali jedna davnašnja, pomalo neobična ideja ponovo je oživela.
18. 10. 2025. u 12:51
Komentari (0)