TRAGEDIJA KOD LESKOVCA: Muškarac pronađen mrtav uoči svadbe, u hotelsku sobu došao sa verenicom
BEŽIVOTNO telo tridesetdevetogodišnjeg G.S. iz naselja Negosavlje kod Medveđe pronađeno je sinoć oko 22:45 u sobi jednog hotela na periferiji Leskovca i pretpostavlja se da je izvršio samoubistvo bešenjem, potvrđeno je Jugmedia u leskovačkoj policiji.
Novosti
Kako nezvanično saznaje Jugmedia, G.S. se obesio u tuš kabini hotelske sobe koju je iznajmio sa svojom verenicom sa kojom je za nekoliko dana trebalo da se venča i sa kojom je pripremao svadbeno veselje.
- Na recepciji se prijavio sa svojom ličnom kartom i u hotelsku sobu je ušao sa mladom ženskom osobom. Šta se među njima dešavalo, mi to ne znamo, ali ono što znamo, to je da se prvi put takva tragedija dogodila kod nas, što je uznemirilo sve osoblje. Došla je policija, kao i Hitna pomoć, koja je konstatovala smrt. Kasnije su telo preuzeli njegovi roditelji. Sve se odvijalo u tišini, kako zbog celokupne situacije u zemlji ne bismo uznemirili goste - priča za juGmediu jedan od zaposlenih u ovom hotelu.
Kako nezvanično saznaje ovaj portal, G.S. je u hotel je došao sa svojom verenicom nakon porodične svađe.
Preporučujemo
DARKO ŠARIĆ SE JAVIO IZ ZATVORA: Osuđen sam za nešto za šta nisam optužen!
04. 08. 2020. u 09:02
"RADIO" ŠRAFCIGER: Dva mladića povređena u tuči u Čačku, policija traga za napadačima
03. 08. 2020. u 22:35
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KREMLj REAGOVAO NA ULTIMATUM ZELENSKOG: Uskoro hitan sastanak Putina i Lukašenka
RUSKI predsednik Vladimir Putin i beloruski lider Aleksandar Lukašenko planiraju da se sastanu u bliskoj budućnosti i očekuje se da će razgovarati o ultimatumu koji je predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski nedavno uputio Minsku, saopštio je Kremlj.
23. 06. 2026. u 08:02
"BOŽIJA RUKA" I "GOL VEKA" 40 GODINA KASNIJE: Dan kada je Dijego Armando Maradona postao "božanstvo" (VIDEO)
Dan kada se fudbal promenio. Postoje golovi koji donose trofeje, menjaju karijere, ali je samo jedan promenio istoriju ove igre.
22. 06. 2026. u 12:45 >> 12:45
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)