NIŠLIJA POTKRADAO BAKU (91) O KOJOJ JE BRINUO: Ona prohodala, pa se osvetila
POLICIJA u Nišu podneće krivičnu prijavu protiv muškarca starog 60 godina iz ovog grada koji je pokrao staricu (91) o kojoj se godinama starao.

Foto Depositphotos
Lopov je iskoristio okolnost što se baka teško kretala da bi joj iz kuće odneo gomilu stvari, ali se starici u poslednje vreme zdravlje poboljšalo, pa je otkrila krađu i negovatelja prijavila policiji.
- On se o njoj starao šest godina, tokom kojih je konstantno krao iako ga je ona uredno plaćala za uslugu nege i pomoći. Koristio je to što se baka kretala samo uz pomoć hodalice, pa je mislio da neće primetiti krađu. Uzimao je sve što mu je došlo pod ruku, osim novca, odneo joj je vredan masažer, kuhinjski pribor, fotoaparat, kameru, četiri ručna sata koja su pripadala njenom pokojnom suprugu, razni alat, gramofon i ploče i šivaću mašinu. Međutim, starica je u poslednje vreme počela više da se kreće po stanu pa je primetila šta joj sve nedostaje - navode naši sagovornici upoznati sa ovim slučajem.
Kako saznajemo, policija je osim novca, pronašla većinu ukradenih stvari i vratila ih vlasnici.
- Ona se požalila da je čovek koga je smatrala prijateljem, ne samo pokrao, već je od nje pozajmljivao novac koji joj nikada nije vratio - dodaju naši izvori.
Šezdesetogodišnjaku se na teret stavlja krivično delo teške krađe.
(Telegraf.rs)
Preporučujemo

UHAPŠEN ZBOG SUMNjE DA JE KRAO: Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati
27. 07. 2020. u 15:03

RIMSKI SPOMENIK PRISLONjEN UZ DRVO: Ovde je policija pronašla ukradeni monument
23. 07. 2020. u 18:33

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

TUNEL OD RUSIJE DO AMERIKE: Ispod mora, dugačak 112 KM - ideja stara, novi PREDLOG - već ga zovu "Putin-Tramp" (VIDEO)
MOŽDA zvuči neverovatno, ali jedna davnašnja, pomalo neobična ideja ponovo je oživela.
18. 10. 2025. u 12:51
Komentari (0)