NOVI DETALJI HAPŠENJA OSUMNJIČENOG ZA PEDOFILIJU: Zastrašivanjem prinudio na seks maloletnika
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su M. M. (1993), zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivična dela silovanje, prikazivanje, pribavljanje i posedovanje pornografskog materijala.
Foto Depositphotos
Kako je danas saopštio MUP, on se sumnjiči i za iskorišćavanje maloletnog lica za pornografiju, iskorišćavanje računarske mreže ili komunikacije drugim tehničkim sredstvima za izvršenje krivičnih dela protiv polne slobode prema maloletnom licu i neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Sumnja se da je M. M. u svom stanu zastrašivanjem prinudio na seksualni odnos šesnaestogodišnjeg Novosađanina, s kojim je stupio u kontakt putem jedne društvene mreže.
Takođe se sumnja da je potom zahtevao od maloletnika da mu šalje svoje pornografske fotografije.
Pretresom stana osumnjičenog pronađeno je i oko 25 grama marihuane.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i biće priveden, uz krivičnu prijavu, višem javnom tužiocu u Novom Sadu.
Osnivač "Fondacije Tijana Jurić" Igor Jurić objavio je ranije danas da je u Novom Sadu uhapšen pedofil.
On je na svom nalogu na Fejsbuku napisao da je danas u Novom Sadu "pao" još jedan pedofil i da će "i ostali doći na red".
"Nema tih para koje mogu da zamene onaj osećaj kada iz ruku pedofila istrgneš dete i spasiš ga, vratiš ga životu i porodici, a zlikovca strpaš iza rešetaka", napisao je Jurić.
Jurić je za “Novosti” prokomentarisao hapšenje:
-Ne znam kako će tužilac reagovati i kako kvalifikovati krivična dela ali ocekujem da će biti terećen za krivično delo protiv polne slobode član 178 i sigurno neka druga krivična dela. Pošto je u pitanju povratnik a u pitanju je teško krivično delo, očekujem strogu i tešku kaznu.
Fondacija će oštećenom biti podrška u daljem životu , na suđenju i u svakom drugom smislu. J. L.
JEDNA GREŠKA IH KOŠTALA ŽIVOTA: Otkriven uzrok nesreće u kojoj su stradali Ana Radović i njen prijatelj (FOTO)
AUTOMOBIL sa telima Ane Radović (20) i Aleksandara Masalušić (37) pronađen je juče na magistralnom putu Požega-Čačak, a prve informacije iz istrage ukazuju da je uzrok teške nesreće prebrza vožnja, odnosno neprilagođena brzina uslovima na putu.
27. 11. 2025. u 18:47
U HITNOJ POMOĆI SE JAVILI NA POZIV SA ANINOG TELEFONA: "Novosti" otkrivaju šta se dešavalo nakon strašne nesreće kod Čačka
ANA Radović (20) iz Čajetine i njen prijatelj Aleksandar Masalušić (37) poginuli su u teškoj saobraćajnoj nesreći u Ovčarsko-kablarskoj klisuri, kada su se survali sa puta Čačak-Požega, a nakon nesreće sa Aninog telefona "ajfon" upućen je poziv hitnoj pomoći, saznaju "Novosti".
27. 11. 2025. u 14:19
OLIVERA SMENjENA: Novi urednik na RTS - muž poznate pevačice, dugo je na javnom servisu
NA TOJ poziciji u RTS-u je godinama unazad bila Olivera Kovačević.
26. 11. 2025. u 12:55
Komentari (0)