TUŽILAŠTVO U HAGU POTVRDILO: Nasim Haradinaj uhapšen
26. 09. 2020. u 18:33
SPECIJALIZOVANO tužilaštvo Kosova danas je zvanično saopštilo da je u petak na Kosovu uhapsilo Nasima Haradinaja na osnovu naloga za hapšenje i dovođenje koje je izdao sudija Specijalizovanih veća Kosova.
Svedoci, čiji su identitet otkrili, nikakvu korist nemaju od toga što su ova dvojica uhapšeni. Oni su svoj deo odradili, a sada nastupaju drugi koji će da pritisnu, ucene ili još gore - ubiju te svedoke.
A haško tužilaštvo kao nije znalo da će Haradinaj, ili bilo koji drugi Šiptar, kome su poslali te važne informacije, istog trenutka da ih obelodani? Sada su ova dvojica kriva što su uradila upravo ono što je Hag i očekivao od njih? Tragikomično! Jesu li ovi Šiptari krivi i za sakrivanje i na kraju nestanak dokaza vezanih za trgovinu organa u žutoj kući, koju je Srbija dostavila u haški sud?
Povezane vesti

BILO BI MI NEPRIJATNO DA NISAM UBIJAO SRBE: Zadatak Gucatija da izveštava ko iz OVK je dobio poziv za saslušanje u Hagu
HISNI Gucati, preuzeo je na sebe u prethodnom periodu da javnost obaveštava ko je od bivših članova OVK dobijao pozive da bude saslušan u Hagu.
25. 09. 2020. u 13:29

SPECIJALNO TUŽILAŠTVO ZA ZLOČINE OVK: Udruženje veterana OVK minira primenu pravde
KANCELARIJA Tužilaštva Specijalnog suda u Hagu ocenila je danas da se Udruženje ratnih veterana tzv. OVK više puta upustilo u aktivnosti koje su usmerene na, kako navodi, miniranje primene pravde.
22. 09. 2020. u 22:11

VETERANI ZLOČINAČKE OVK: Predali dokumente istražiteljima Specijalnog suda
PREDSEDNIK organizacije veterana tzv. OVK Hisni Gucati izjavio je danas, posle sastanka sa istražiteljima Specijalizovanih veća, da je po savetu advokata predao dokumenta istražiteljima, iako je ranije rekao da ga neće predati bez prisustva policije.
17. 09. 2020. u 14:12

POJAVIO SE SNIMAK: Evo kako je Munja II dostavio dokumenta sa izjavama svedoka o zločinima OVK! (VIDEO)
POTPREDSEDNIK Organizacije ratnih veterana tzv. Oslobodilačke vojske Kosova Nasim Haradinaj objavio je video snimak.
16. 09. 2020. u 22:13

"ŽIVEO SAM NA VODI, A BATINJANJE I ISPITIVANJE JE BILO SVAKODNEVNO": Milovana su kidnapovali ALBANCI, a sada je u potrazi za PRAVDOM
SVE ove godine živim sa nadom da će stići kazna one koji su me kidnapovali, držali 56 dana u zarobljeništvu i mučili.
10. 09. 2020. u 14:22

TRAŽI SE HITNA ZAŠTITA ZA SVEDOKE: Advokati strahuju za živote onih koji treba da svedoče protiv terorista OVK
NI dva dana pošto je maskirani čovek sa kačketom i naočarima doneo Organizaciji veterana tzv. OVK u Prištini paket sa 4.000 dosijea, koja su navodno "procurila" iz Specijalnog suda za ratne zločine na KiM, i najavio da će doneti još 7.000 - reakcije nadležnih nema.
10. 09. 2020. u 11:31

SKANDAL U HAGU: Procureli podaci o zaštićenim svedocima protiv OVK!
VEST da je paket sa 4.000 dosijea prištinskog Specijalnog suda za zločine OVKm sa sedištem u Hagum stigao u kancelariju Organizacije ratnih veterana tzv. OVK, izazvala je nelagodnost i strah među svedocima zločina na KiM 1999.
09. 09. 2020. u 11:35
Najnovije iz rubrike

TROJICI MUŠKARACA ODREŽENO ZADRŽAVANJE DO 48 SATI: Novi detalji pada devojke sa ringišpila u Inđiji
TROJICA muškaraca određeno je zadržavanje do 48 sati zbog incidenta u kojem je jedna osoba povređena usled pada sa ringišpila u Inđiji, rečeno je Tanjugu u PU Sremska Mitrovica.
09. 06. 2025. u 01:35

JOŠ JEDNA NESREĆA U LUNA PARKU: U Ugrinovcima povređeno nekoliko dece
JOŠ jedna nesreća dogodila se večeras u luna parku, ovog puta u Ugrinovcima.
08. 06. 2025. u 22:27

DEVOJKA PALA SA 5 METARA VISINE: Horor u luna parku u Inđiji
U LUNA parku u Inđiji večeras se odigrala prava drama kada se sprava, u kojoj je namenjeno da osobe sede, zaglavila.
08. 06. 2025. u 21:52

DVOJICA DEČAKA HOSPITALIZOVANA: Zamalo se utopili u dva odvojena incidenta
DVOJICA dečaka hospitalizovana su u Urgentnom centru u Nišu (UKC) nakon što su se danas zamalo utopili u dva odvojena incidenta, potvrđeno je Tanjugu u UKC Niš.
08. 06. 2025. u 21:23

UTOPIO SE TINEJDŽER: Tragedija kod Svojnova, Danijel (17) nije isplivao iz veštačkog jezera (FOTO)
MALOLETNI srednjoškolac iz Potočca, kod Paraćina, Danijel Petrović (17) tragično je izgubio život u subotu popodne u veštačkom jezeru, napravljenom na Velikoj Moravi iskopom šljunka kod paraćinskog sela Svojnovo.
08. 06. 2025. u 14:50
Komentari (2)