POČELO PONOVLJENO SUĐENJE ZA UBISTVO ĆURUVIJE: Optuženi se izjasnili, tvrde da nisu krivi
05. 10. 2020. u 16:12
RADOMIR Marković, Milan Radonjić i Ratko Romić, optuženi da su umešani u ubistvo novinara Slavka Ćuruvije, 11. aprila 1999. godine u centru Beograda, danas su na početku ponovljenog suđenja pred Specijalnim sudom ponovili da nisu krivi.
Povezane vesti

"ĆURUVIJA" IZ POČETKA ZBOG GREŠAKA U PRESUDI: Predmet vraćen na ponovno suđenje
APELACIONI sud u Beogradu ukinuo je prvostepenu presudu kojom su Radomir Marković, Milan Radonjić, Ratko Romić i Miroslav Kurak osuđeni za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije 1999. godine. Ovaj sud vratio je predmet na ponovno suđenje u Specijalni sud kako bi se otklonili nedostaci, a dokazi bili na pravilan način analizirani.
07. 09. 2020. u 22:13
Najnovije iz rubrike

BUKTINJA PORED SMEDEREVSKOG PUTA: Gorela livada u Boleču
U BEOGRADSKOM naselju Boleč, na jednoj od livada, danas je došlo do požara.
29. 06. 2025. u 20:55

MOTOCIKLISTA POGINUO, POVREĐENO TROJE MLADIH: Tri saobraćajke u Beogradu tokom noći
SINOĆ u 21.23 časa dogodila se saobraćajna nesreća na uglu Mokroluške i Ulice Vojislava Ilića kod MOL benzinske pumpe, u kojoj je život izgubio vozač motocikla, a još četiri osobe su povređene i kolima Hitne pomoći prevezene u Urgentni centar, rečeno je jutros u Hitnoj pomoći.
29. 06. 2025. u 07:42

UŽAS U KALUĐERICI: Muž ubio suprugu
U STRAVIČNOM zločinu koji se dogodio nešto pre 18 časova u beogradskom naselju Kaluđerica muškarac je ubio suprugu.
28. 06. 2025. u 21:05

UHAPŠEN OSUMNJIČENI ZA UBISTVO BIZNISMENA IZ LAZAREVCA! Zoranovo telo pronađeno iskasapljeno zbog navodnog duga od 100.000 evra
U NASTAVKU istrage o monstruoznom ubistvu Zorana L. (70) iz Lazarevca, čije je raskomadano telo pronađeno 23. juna u reci Kolubari kod Velikih Crljena, ponovo je uhapšen S. M., lokalni kafedžija koji je u policiji priznao da je nesrećnog čoveka udarao čekićem po glavi kobne večeri.
28. 06. 2025. u 20:25

SAOBRAĆAJNA NESREĆA U PANČEVU: Dve osobe prevezene u bolnicu
DVE osobe povređene su danas u saobraćajnoj nesreći na putu između Skrobare i Crepaje u Pančevu, rečeno je u Policijskoj upravi u tom gradu.
28. 06. 2025. u 19:31
Komentari (0)