BUJANOVČANIN UHAPŠEN U VLADIČINOM HANU: u „folksvagenu“ imao 100 kila švercovanog duvana
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Vranju, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Vladičinom Hanu, podneće krivičnu prijavu protiv pedesetčetvorogodišnjeg muškarca iz Bujanovca.
Ilustracija policija Foto Depositphotos
Sumnja se da je izvršio krivično delo nedozvoljen promet akciznih proizvoda.
Policija je noćas na području Vladičinog Hana, u saradnji sa Upravom carine, u automobilu marke „folksvagen“, kojim je upravljao osumnjičeni, pronašla oko 100 kilograma rezanog duvana.
Preporučujemo
PUTIN IMA PREDLOG ZA KRAJ RATA, PODRŽAVA GA I AMERIKA! Oglasio se Lukašenko posle sastanka sa ruskim predsednikom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je posle današnjeg sastanka sa ruskim liderom Vladimirom Putinom u Moskvi da će Kremlj uskoro izaći sa „vrlo dobrim predlogom“ za okončanje rata u Ukrajini, koji, kako tvrdi, u velikoj meri podržavaju i Sjedinjene Države.
26. 09. 2025. u 20:19
RUSI NAPALI SEVERNO OD KIJEVA: Desetine hiljada ljudi bez struje i vode, Ukrajinci besni zbog nedostatka odbrane
RUSKI dronovi gađali su u četvrtak, 25. septembra, ključnu infrastrukturu u gradovima Černigov i Nižin na severu Ukrajine, ostavivši desetine hiljada stanovnika bez struje i vode.
25. 09. 2025. u 16:56
MOGUĆA I ZATVORSKA KAZNA: Koje sankcije prete Laziću - advokat objasnio šta čeka pevača posle saobraćajke
ADVOKAT Boško Žurić detaljno je objasnio kakve kazne sleduju za ono što je uradio pevač Darko Lazić.
26. 09. 2025. u 12:39
Komentari (1)