USMRTIO PEŠAKA NA DRUMU: Zrenjaninska policija uhapsila muškarca iz Kikinde
ZRENjANINSKA policija uhapsila je pedesettrogodišnjeg Ž. L. iz Kikinde, zbog sumnje da je izvršio krivično delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja, i u petak 18.decembra oko 19 časova, na putu između Stajićeva i Zrenjanina, na licu mesta ismrtio dve pedesetpetohodišnjeg pešaka na drumu.

Foto AP
Ž L. je upravljao automobilom "folksvagen polo" i naleteo na muškarca koji se kretea po putu i od zadobijenih povreda preminuo na licu mesta.
Osumnjičenom Ž. L. je određeno policijsko zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden osnovnom javnom tužiocu u Zrenjaninu.
Preporučujemo

NOVI UŽAS NA NIKOLjDAN U SRBIJI: Bačena bomba u kuću u Železniku - povređena žena
19. 12. 2020. u 11:44

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

UŠAO U RAKU POSLE SPUŠTANjA KOVČEGA: Sin se oprostio od Halida Bešlića (FOTO)
OPROŠTAJ u Sarajevu od legende narodne muzike, pevača Halida Bešlića.
13. 10. 2025. u 15:50
Komentari (0)