UŽAS U NOVOM SADU: Ledenica joj pala na glavu, pozlilo joj dan kasnije, preminula u bolnici!

Četrdesetogodišnja G. V, kojoj je ledenica pala na glavu četvrtak u Novom Sadu, večeras je podlegla povredama.

УЖАС У НОВOМ САДУ: Леденица јој пала на главу, позлило јој дан касније, преминула у болници!

Foto: N.Karlić

Ona do petka popodne nije imala tegobe i nije se javila lekaru.

Žena se u petak oko 17 sati onesvestila, i zbog pogoršanja zdravstvenog stanja hitno je transportovana u Klinički centar Vojvodine”.

Prevezena je u bolnicu bez svesti, gde je, uprkos svim naporima lekara, preminula.

(Blic)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (1)

DONELA DRASTIČNU ODLUKU: Maja Berović izvadila silikone - Smetalo mi je, imala sam problem