PIPKAO ĆERKU SVOJIH PRIJATELJA? Odloženo suđenje Novosađaninu N. P. (49)
U OSNOVNOM sudu u Novom Sadu u sredu je zbog bolesti sudije odloženo suđenje N. P. (49) zbog optužbe da je počinio nedozvoljene polne radnje i produženo krivično delo polno uznemiravanje osmogodišnje devojčice, inače vršnjakinje i drugarice jednog od svojih sinova.
Foto: Depositphotos
Naredno ročište je zakazano za 19. februar.
S obzirom na to da je reč o detetu, suđenje je zatvoreno za javnost. Novosađanina N. P. policiji su pre četiri meseca prijavili roditelji devojčice, koja je, kada je skupila hrabrost, rekla da je "čika", sa čijim se sinom druži od malih nogu, neprimereno dodirivao po telu, i da se to dogodilo u tri navrata.
Dva puta se, po devojčicinim tvrdnjama, to desilo kada je odlazila kod njih da spava, a poslednji put u noći između 5. i 6. septembra na jednom salašu na Čeneju, gde su sa tom porodicom proslavljali punoletstvo njihovog najstarijeg sina.
UKRAJINCI OBORILI NOVI RUSKI DRON: Zaprepastili se šta se nalazi u njemu
JEDNOG od prvih dana 2026. godine ukrajinska vojska oborila je ruski dron novog tipa. Identifikovan je kao „Geran-5“, brz i dalekometni dron.
23. 01. 2026. u 12:25
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)