ACA LUKAS ŽESTOKO KAŽNJEN! Evo koliko će pevač morati da plati zbog vožnje u pijanom stanju
ACA Lukas moraće da plati 60.000 dinara kazne jer je sinoć upravljao automobilom pod dejstvom alkohola, a osim toga dobiće i 14 kaznenih poena, kao i sedam meseci zabrane upravljanja motornim vozilom.

Foto: K. Mihajlović
Ovu odluku danas je doneo sudija za prekršaje.
Podsetimo, folk pevač je sinoć odbio da se podvrgne alkotest kada su ga zaustavili policajci na Banjici, da bi potom pobegao.
Organi reda su domah obavestili sve patrole o ovom incidentu i Lukas je brzo lociran i zaustavljen na teritoriji Rakovice. Tada su ga odveli u stanicu policije na Paliluli gde je ustanovljeno da je u krvi imao 0,95 promila alkohola.
- Priveli su me jer sam imao 0,95 promila alkohola u krvi. Podržavam rad naše policije, kao i svaki drugi građanin sam otišao i odradio šta treba da uradim. Sad ću kod sudije, sigurno ću da dobijem kaznu. Ne pravim razliku između drugih građana i sebe - pojasnio je Lukas.
(Kurir)

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"SA RAČUNA PODIGNUT OGROMAN NOVAC, KONTEJNER NESTAO" Lanetova ćerka iznela nove tvrdnje o imovini pokojnog oca
PROŠLO je četiri godine od smrti legende našeg glumišta, Milana Laneta Gutovića, koji nas je napustio 25. avgusta 2021. u 75. godini.
02. 09. 2025. u 21:21
Komentari (1)