TRAGEDIJA U LESKOVCU: Muškarca pregazio voz, ostao je mrtav na mestu
27. 01. 2021. u 23:09
U LESKOVCU se dogila tragedija - voz je pregazio muškarca, a on je on ostao mrtav na mestu.
Povezane vesti

STRAVIČAN SUDAR KOD FUTOGA: Voz naleteo na kamion, on odleteo na parkirano vozilo (FOTO)
SUDAR voza i kamiona dogodio se jutros nešto pre 8 časova u Futogu.
24. 11. 2020. u 09:13

BOŽE, ZAŠTO MI UZE ANDRIJANU: Potresni prizor u Nišu, baka kuka za nastradalom unukom
ZAŠTO nam je uze, Bože? Prokleti vozovi, kako ćemo mi da preživimo ovo? Nikad više ne želim da čujem trubu voza. Zašto mi uze mezimicu?
19. 11. 2020. u 09:00

MUŽ GLEDAO KAKO VOZ NALEĆE NA KOLA U KOJIMA JE BILA NJEGOVA ŽENA: Usledio neočekivan ishod (VIDEO)
ŽENA u Bara Mansi (Brazil) je vozila svog muža u autu, koji je odjednom zakočio i nije hteo da se makne iz mesta.
25. 10. 2020. u 09:43

MUKE MAŠINOVOĐA NA PRUŽNOM PRELAZU U ILINU: "Crna tačka" pruge Beograd-Bar čeka popravku
NA PRUŽNOM prelazu u barskom naselju Ilino mašinovođe moraju da zaustave voz da bi se uverili da nema ljudi i vozila kako bi nastavili putovanje.
19. 10. 2020. u 15:54
Najnovije iz rubrike

TEŽAK UDES U ZRENJANINU: Maloletni vozač izgubio kontrolu nad “audijem”, sudario se i blokirao saobraćaj
SAOBRAĆAJNA nezgoda dogodila se danas u Zrenjaninu.
19. 10. 2025. u 19:39

POKUŠAO DA UBIJE TAŠTU: Nakon svađe udario je u glavu oštrim predmetom - užas u Leskovcu
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu uhapsili su N. Ž. (52) iz okoline grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo ubistvo u pokušaju.
19. 10. 2025. u 19:04

BAČENA BOMBA NA AUTO SERVIS: Eksplozija u Rakovici
DANAS je došlo do eksplozije u Rakovici, kada je na auto servis u tom naselju bačena eksplozivna naprava.
19. 10. 2025. u 15:52

NAKON SASLUŠANJA: Određen pritvor vozaču autobusa (70) koji se prevrnuo kod Sremske Mitrovice
VOZAČ autobusa, D. K. (70), koji se prevrnuo u kanal u Sremskoj Mitrovici danas je saslušan pred tužiocem i određen mu je pritvor u trajanju do 30 dana.
19. 10. 2025. u 14:22

AKCIJA POLICIJE: Zplenjeno 15 kg narkotika, uhapšen osumnjičeni
POTPREDSEDNIK Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da su pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu, zaplenili oko 15 kilograma biljne materije za koju se sumnja da je marihuana i uhapsili muškarca zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
19. 10. 2025. u 14:20
Komentari (0)