OTAC GA NAŠAO MRTVOG: Muškarac pronađen u lokvi krvi kod Vlasotinca
TELO S. S. (43) pronađeno je danas u selu Prilepac kod Vlasotinca sa teškim povredama glave.

Ilustracija/Foto: I. Mitić
Prema nezvaničnim informacijama, telo je pronađeno danas oko podneva, a policiju je pozvao otac S. S. koji je zatekao jeziv prizor.
Prve informacije ukazuju na to da se S. S. sinoć oko 21.30 sastao sa Sašom S., nakon čega su zajedno otišli u kuću njegovog ujaka u kojoj niko ne živi. Telo je pronađeno dan kasnije, kada je u kuću došao i otac nastradalog.
Policija je tokom uviđaja uočila stravičnu povredu glave iz koje je istekla veća količina krvi a koju je po svemu sudeći neko brisao. Odmah su se dali u potragu za Sašom S. koji je pronađen kod svoje kuće, a u kući je nađena odeća sa tragovima krvi i on je odmah uhapšen.
(Blic)
Preporučujemo

HAPŠENjE U VALjEVU: Muškarac (50) osumnjičen da je počinio osam krađa
02. 02. 2021. u 15:08

SUĐENjE ZA UBISTVO ĆURUVIJE - Radomir Marković: Nemam nikakve veze sa zločinom
02. 02. 2021. u 10:52

RASPOREĐENO 110.000 VOJNIKA, RUSI KREĆU U ZAVRŠNI UDAR NA POKROVSK: "Sa time bi mogli zauzeti srednje veliku evropsku državu"
RUSIJA ne pokazuje znakove povlačenja u ratu protiv Ukrajine. Naprotiv, Moskva je pojačala dalekometne udare na ukrajinske gradove i napade duž cele linije fronta. Vojni stručnjaci ističu da je ruska strana usvojila nove taktike, oslanjajući se na masovnu upotrebu dronova i malih diverzantskih jedinica, piše The New York Times.
10. 08. 2025. u 20:18

EVO KO JE TROSTRUKI UBICA IZ GNjILANA: Bio u društvu sa Kurtijem, Osmanijevom i Haradinajem
TRI osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila danas u Gnjilanu, dok je osumnjičeni napadač u bekstvu, prenela je Koha. Bolnica u Gnjilanu saopštila je da je na licu mesta konstatovana jedna smrt, a da su dve osobe prebačene u Urgentni centar bez znakova života.
10. 08. 2025. u 18:11

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (0)