PO NALOGU TUŽILAŠTVA: Uhapšeni Velja Nevolja i Marko Miljković
04. 02. 2021. u 08:22
VELjKO Belivuk, zvani Velja Nevolja, i Marko Miljković uhapšeni su jutros oko 5 ujutro po nalogu Tužilaštva.
Najnovije iz rubrike
ODREĐEN PRITVOR OSUMNJIČENOM: Iza rešetaka zbog pokušaja ubistva Novosađanina i nelegalno oružje
SUDIJA za prethodni postupak Višeg suda u Nvom Sadu odredio je pritor do 30 dana M.L. 28) osumnjičenom za pokušaj ubistva i nelegalno oružje. Ova mera određena mu je zbog opasnosti od bekstva i ponavljanja krivičnog dela.
29. 07. 2026. u 18:25
POVREĐEN RADNIK NA NOVOBEOGRADSKOM GRADILIŠTU: Pao sa terase visine 5 metara, ima višestruke prelome
NA gradilištu u Ulici omladinskih brigada u Novom Beogradu danas je došlo do nesreće na radu u kojoj je povređen 44-godišnji radnik.
29. 07. 2026. u 18:11
PRETIO PODSTANARIMA ŠRAFCIGEROM I NOŽEM: Sve priznao u tužilaštvu, traži se pritvor za nasilnog stanodavca
U TREĆE osnovno javno tužilaštvo u Beogradu je danas doveden uhapšeni N. S. (45) kome su, po nalogu javnog tužioca, policijski službenici PS Zemun odredili zadržavanje do 48 časova.
29. 07. 2026. u 17:41
UŠAO KROZ KROV I OPLJAČKAO KLADIONICU U PANČEVU: Uhapšen A.Đ. (33) zbog krađe 600.000 dinara
PO nalogu javnog tužioca Osnovnog javnogt tužilaštva u Pančevu, pripadnici tamošnje policije su intenzivnim operativnim radom rasvetlili tešku krađu i uhapsili A. Đ. (33) iz okoline ovog grada, zbog postojanja sumnje da je izvršio ovo krivično delo.
29. 07. 2026. u 16:24
HRVATI PONOVO OSUDILI GENERALA BORISLAVA ĐUKIĆA: Izrekli mu kaznu od 16 godina zatvora
GENERAL Borislav Đukić (78) prvostepeno je danas osuđen u Županijskom sudu u Splitu na 16 godina zatvora i po drugoj optužnici za ratne zločine za koje ga Hrvatska tereti.
29. 07. 2026. u 16:10
Komentari (0)