OVAKO JE IZGLEDALO HAPŠENJE MIGRANATA U BEOGRADU: Privedeno 46 osoba, intenzivno se traga za svim odbegilm azilantima(FOTO)
MUP sprovodi akcije pronalaska iregularnih migranta i njihovog smešta u prihvatne centre

Foto: MUP Srbije
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova sproveli su danas na teritoriji beogradske opštine Savski venac akciju pronalaska iregularnih migranata, koja će se u narednom periodu redovno odvijati.
U akciji je pronađeno 46 iregularnih migranata, koji su prebačeni u prihvatne centre.
Pored redovnih akcija pronalaska iregularnih migranata, Ministarstvo unutrašnjih poslova u prihvatnim centrima u Obrenovcu i Krnjači, postavilo je i punktove na kojima kontroliše njihov izlazak i ulazak iz prihvatnih centara.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova i na ovaj način brinu o ličnoj i imovinskoj sigurnosti građana, ali i o migrantima koji će u prihvatnim centrima, biti obezbeđeno poštovanje svih zakonskih i ljudskih prava, medicinska zaštita, ishrana i adekvatan smeštaj.
Preporučujemo

DRAMA U CENTRU BEOGRADA: Policija opkolila zgradu punu migranata, akcija MUP u toku
10. 02. 2021. u 18:50

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (3)