JOŠ JEDNA NESREĆA NA RADU: Poginuo mladić u Pančevu, propao kroz krov skladišta
U bivšoj fabrici stakla u Pančevu oko 13 časova i 30 minuta na radnom mestu poginuo je 27-godišnji radnik D.K, prenose beogradski mediji.

Foto: R.Šegrt
Kako navode, D. K. je radio za privatnu limarsku radionicu koju je angažovalo preduzeće "Promist".
On je prilikom rada propao kroz krov jednog skladišta.
D.K. je pao sa visine od 15 metara i u veoma teškom stanju je prevezen u pančevacku bolnicu, ali je ubrzo preminuo.
Istragom će biti utvrđeno da li su poštovane sve propisane mere zaštite na radu.
Podsetimo, danas je stradao i radnik u Batajnici kada je izleteo klip iz motora i pogodio ga u glavu.
Preporučujemo

FOTOGRAFIJE SA MESTA NESREĆE: Poginuo radnik građevinske firme u Batajnici (FOTO)
23. 02. 2021. u 16:08

ZASTRAŠUJUĆE: Udar Iskandera ubio 70 pripadnika VSU, objavljen snimak (VIDEO)
RUSKA vojska je nanela udar operativno-taktičkim raketnim sistemom „Iskander“ na kamp za obuku ukrajinskih snaga u Sumskoj oblasti, pri čemu je, prema navodima Ministarstva odbrane Rusije, ubijeno do 70 pripadnika Oružanih snaga Ukrajine (VSU), uključujući 20 instruktora.
20. 05. 2025. u 21:12

INCIDENT U DRUGOM KRUGU IZBORA U RUMUNIJI: Policija izvela predsedničkog kandidata sa biračkog mesta (VIDEO)
RUMUNSKI predsednički kandidat i lider nacionalističke stranke Alijansa za ujedinjenje Rumuna Đorđe Simion i favorit na prošlogodišnjim poništenim izborima, Kalin Đorđesku, policija je izvela sa biračkog mesta u Mogošoaji (predgrađu Bukurešta).
18. 05. 2025. u 09:54

DOSTA CENZURE I ĆUTANjA Evrosong skandal, oglasio se premijer Španije: "A Rusiju ste mogli?"
DVOSTRUKI aršini...
19. 05. 2025. u 19:03
Komentari (0)