SA "SNAJPEROM" UHAPŠENA JOŠ JEDNA OSOBA: Policija vrši pretres objekta i vozila

POLICIJSKI službenici Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske lišili su slobode danas na području Jahorine dva lica – S.M. iz Novog Sada i G.N. iz Novih Ledinaca.

СА СНАЈПЕРОМ УХАПШЕНА ЈОШ ЈЕДНА ОСОБА: Полиција врши претрес објекта и возила

Ilustracija

U toku je kriminalistička obrada lica lišenih slobode, a u toku su  pretresi lokacije i vozila koja koriste lica lišena slobode na području Jahorine. 

Aktivnosti se provode pod nadzorom Okružnog javnog tužilaštva Istočno Sarajevo i Osnovnog suda u Istočnom Sarajevu.

MUP sumnja da su obojica članovi organizovane kriminalne grupe.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (3)

ENERGENTI I LOGISTIKA POD PRITISKOM: Kako globalna tržišta utiču na cene proizvoda