KAKO SU KRIMINALIZOVALI VUČIĆA: Sve o sprezi pojedinaca iz SNS i mafije
04. 03. 2021. u 08:00
DO ključnih dokaza protiv kriminalnih grupa Veljka Belivuka, Marka Miljkovića i Darka Eleza, pored ostalih materijalnih tragova, policija i tužilaštvo došli su tokom veštačenja mobilnih telefona pripadnika ovih ekipa, ali i njihovih saradnika!
Povezane vesti
ODBIO POLIGRAF PO SAVETU ČELNIKA VIŠEG SUDA? Detalji višesatnog saslušanja prvog čoveka FSS Slaviše Kokeze u prostorijama SBPOK
U NASTAVKU istrage teških krivičnih dela za koja je osumnjičena grupa Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, u nedelju je više sati saslušavan u svojstvu građanina Slaviša Kokeza, predsednik Fudbalskog saveza Srbije (FSS). On je ispitivan u prostorijama Službe za borbu protiv organizovanog kriminala (SBPOK) u beogradskom Makišu, a u jednom trenutku odbio je poligraf, kao i odgovore na pitanja o učestvovanju u pripremanju ubistva predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
01. 03. 2021. u 08:00
PRIČU O SMAKNUĆU PLASIRAO ZVICER: Koliko su realne tvrdnje tužioca da je Belivuk poslat u Kotor da bi ga likvidirali
DOK u Srbiji uveliko teče istraga o svim nedelima kriminalne grupe Veljka Belivuka, zvanog Velja Nevolja, i Marka Miljkovića Mareta, u Crnoj Gori se rasvetljava pokušaj ubistva Marka Ljubiše Kana, za šta su osumnjičena dvojica mladih Kraljevčana, koji se direktno vezuju za ovu beogradsku ekipu.
25. 02. 2021. u 22:00
OTKRIĆEMO KO JE ŠUROVAO SA BELIVUKOM: Tužilac za organizovani kriminal Mladen Nenadić o vezama mafije sa pojedincima iz policije
STRAH ne postoji ni za jedan predmet pa ni za ovaj u kojem, je Belivuk. Ovo Tužilaštvo je osnovano za borbu protiv organizovanog kriminala, i svaki predmet je na svoj način težak, ali to je uobičajena i svakodnevna okolnost u našem radu. Svakako borba protiv organizovanog kriminala zahteva ličnu hrabrost svih zamenika tužioca, a ona nikada nije izostala.
15. 02. 2021. u 12:43
NIKADA GA NISAM SREO: Vladimir Rebić o kriminalnoj Belivukovoj grupi i pronađenom snajperu
DIREKTOR srpske policije Vladimir Rebić izjavio je da će istraga utvrditi za šta je bio planiran snajper koji je pronađen prilikom hapšenja kriminalne grupe Veljka Belivuka.
13. 02. 2021. u 19:08
"NEMAM SNAGE NI DA GOVORIM": Otac Jova Kecmana u šoku čeka potvrdu - Da li su u vikendici Velje Nevolje pronađeni ostaci njegovog sina?
U ŠOKU sam, nemam snage da govorim - rekao je kratko Mile Kecman, otac fitnes trenera Jova Kecmana (51) za kog se sumnja da ga je ubila kriminalna grupa koju je predvodio Veljko Belivuk zvani Velja Nevolja.
27. 02. 2021. u 20:58
Najnovije iz rubrike
TEŠKO POVREĐEN MUŠKARAC: Sudar autobusa i automobila - Vozač putničkog vozila hitno prevezen u Urgentni centar
U SAOBRAĆAJNOJ nezgodi koja se dogodila 11 minuta posle posle ponoći, kod zgrade BIGZ-a u Bulevaru Vojvode Mišića, teško je povređen muškarac (50), koji je prevezen u Urgentni centar, rečeno je u službi Hitne pomoći.
20. 05. 2026. u 07:36
BAJA BIO ŽIV TRI I PO SATA POSLE PUCNJAVE: Novi detalji istrage nestanka i ubistva Aleksandra Nešovića na Senjaku (FOTO)
ALEKSANDAR Nešović Baja živeo je još najmanje tri sata pošto je teško ranjen 12. maja u restoranu "27" na Senjaku, između 23 časa i ponoći.
19. 05. 2026. u 23:25
VOZILA DEVOJKA? Preokret u istrazi saobraćajne nesreće kod Vladičinog Hana
NA Bunuševačkom groblju u Vranju juče je sahranjen Dejan Stanisavljević, koji je nastradao u teškoj saobraćajnoj nesreći kod sela Vrbovo u opštini Vladičin Han, kada je vozilo BMV probilo bankinu i sletelo s puta.
19. 05. 2026. u 22:26
UBIO KUMU, SAD IDE NA LEČENJE: Utvrđeno da Gagulić boluje od trajnog duševnog oboljenja
PRED Višim sudom u Nišu je počelo suđenje Nišliji Dušku Gaguliću (55), optuženom za teško ubistvo svoje kume Aleksandre Šarković (43).
19. 05. 2026. u 22:10
IZBO ŽENU NOŽEM SA LEĐA: Optužen napadač na staricu na Novom Beogradu
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Tihomira K. (44) zbog postojanja opravdane sumnje da je 27. decembra 2025. godine u hodniku jedne zgrade na Novom Beogradu prilikom razbojništva pokušao da liši života S.Ć. koja je ulazilau zgradu sa unukom.
19. 05. 2026. u 21:43
Komentari (52)