POGINUO MLADIĆ (19): Epilog stravične saobraćajke u Čačku, podneta krivična prijava protiv vozača

В.И.

07. 03. 2021. u 13:40

PRIPADNICI Policijske uprave u Čačku, po nalogu Osnovnog javnog tužilištva u Čačku, podneće krivičnu prijavu protiv osamnaestogodišnjeg Čačanina N. D, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja.

ПОГИНУО МЛАДИЋ (19): Епилог стравичне саобраћајке у Чачку, поднета кривична пријава против возача

Foto: V.I.

On se sumnjiči da je u subotu veče oko 21 čas u Čačku u Ulici crvene armije, upravljajući automobilom "folksvagen polo", usled neprilagođene brzine kretanja vozila prešao u levu stranu puta i tom prilikom udario u betonski propust nakon čega se prevrnuo na desnu bočnu stranu i zaustavio u dvorištu obližnje kuće.

U saobraćajnoj nezgodi poginuo je devetnaestogodišnji putnik iz vozila, Čačanin U. J. (19), a vozač i drugi putnik, koji je hitno prevezen u Klinički centar u Kragujevcu, zadobili su teške telesne povrede. 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (2)

VANREDNO SAOPŠTENJE FUDBALSKOG SAVEZA SRBIJE! Evo šta je bilo sa Draganom Stojkovićem Piksijem