SASLUŠANA BEBISITERKA: Osumnjičena da je bebi davala bensedine - Evo šta je rekla u Tužilaštvu
BEBISITERKA S.C., osumnjičena da je bebi koju je čuvala u odsustvu roditelja dala lek za smirenje - bensedin u većoj količini, na saslušanju u Prvom osnovnom tužilaštvu u Beogradu branila se ćutanjem.

Foto: P. Milošević
Kako saznajemo, ona nije htela da iznese odbranu, a dostavila je svoju lekarsku dokumentaciju.
Tužilaštvo je predložilo da joj se odredi pritvor, a u daljem toku postupka, pored roditelja, biće saslušani i svedoci, a Tužilaštvo će naložiti da se uradi njeno psihijatrijsko veštačenje.
S.C. se sumnjiči za krivično delo zapuštanje i zlostavljanje maloletnog lica, saopštilo je tužilaštvo.
Ovu ženu roditelji su angažovali radi čuvanja deteta nekoliko dana pre događaja preko sajta „Bebisiterka.rs".
Da je beba pod lekovima za smirenje utvrđeno je sinoć, nakon čega su policisjki službenici sa Zvezdare o događaju obavestili tužilaštvo.
Policiji je slučaj prijavio doktor Dečije klinike u Tiršovoj, pošto je na odeljenju neurologije primljena beba 2020. godište, kod koje je u krvi pronađena veća koncentracija lekova za smirenje.
Nakon izvršenih toksikoloških analiza ustanovljeno je da se u krvi deteta nalazi veća kolicina leka „bensedin" i da dete nije u životnoj opasnosti.
Preporučujemo

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

SLIKA IZ SRBIJE KOJA SLAMA SRCE: Tragičan razlog zašto roda 2 dana ne napušta zgarište - izgorelo 2 hektara žita
SVAKE godine, uprkos molbama i apelima, veliki broj ljudi pali strljiku i na taj način dolazi do požara u kojima stradaju tuđi usevi, ali nažalost i životi nevinih bića.
27. 06. 2025. u 16:50
Komentari (1)