POLICIJSKA AKCIJA "GNEV": Uhapšen osumnjičeni da je bacio bombu na kafeteriju u Beogradu

PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu, u okviru akcije "Gnev“, uhapsili su S.S. (1994) iz Beograda.

ПОЛИЦИЈСКА АКЦИЈА ГНЕВ: Ухапшен осумњичени да је бацио бомбу на кафетерију у Београду

Foto: MUP

On se tereti da je 21. januara ove godine, u ranim jutarnjim časovima, aktivirao i bacio ručnu bombu na jednu beogradsku kafeteriju, izazvavši materijalnu štetu.

Zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija i izazivanje opšte opasnosti. Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

ČOVEK MORA OSTATI NAJVAŽNIJA KARIKA: U Fondaciji Mozzart održan  Serbia AI Security Summit 2026