UKRALI I POGREBNO VOZILO: Priveden mladić zbog više teških krađa, za drugim se traga
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Inđiji i Rumi uhapsili su N. T. (19), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio dva krivična dela teška krađa i ometanje službenog lica u vršenju službene dužnosti.
Foto: Depositphotos
Sumnja se da je zajedno sa jednim dvadesetšestogodišnjakom, 16. marta u toku noći, provalio u objekat JKP "Komunalac" u Inđiji odakle su ukrali modem za video-nadzor i kombi-vozilo za obavljanje pogrebnih usluga, čija se materijalna vrednost procenjuje na oko 400.000 dinara. Kombi je pronađen na području Rume i vraćen preduzeću.
Takođe se sumnja da su istog dana provalili u kinesku prodavnicu u Irigu iz koje su otuđili 100.000 dinara.
Sutradan, prilikom saobraćajne kontrole u blizini Zelene pijace u Rumi, policija je pokušala da zaustavi osumnjičene koji su se vozili na motociklu. Nakon kraće potere, N. T. je uhapšen a dvadesetšestogodišnjak je pobegao i za njim se traga.
Osumnjičenom N. T. je određeno zadržavanje do 48 časova, nakon čega će, uz krivičnu prijavu biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Staroj Pazovi.
EVROPLjANE RAZBESNELA JEDNA TAČKA TRAMPOVOG PLANA: "To je skandalozno"
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ubacio je „klin u točak“ jednih od najosetljivijih pregovora koji se trenutno vode u Evropi, potencijalno ugrožavajući napore da se Ukrajini obezbedi finansiranje za nastavak odbrane od Rusije, piše Politiko.
22. 11. 2025. u 07:54
NAJVEĆA SILA EVROPE REAGOVALA NA TRAMPOV PLAN: "U principu podržavamo"
NEMAČKA vlada saopštila je da "u principu" podržava plan Sjedinjenih Američkih Država za okončanje rata u Ukrajini, ali da ostaje posvećena zaštiti ukrajinskog suvereniteta i obezbeđivanju bezbednosnih garancija za zemlju.
21. 11. 2025. u 12:37
SLOBODA I VOJIN SE SELE: Kupili stan, a evo i gde! Doneli bitnu odluku
SLOBODA i Vojin su ovaj stan kupili pre više od godinu dana...
25. 11. 2025. u 08:41
Komentari (0)