NORBERT Feher, poznat i pod pseudonimima Igor Vaclavić, Igor Rus ili Igor Srbin, poreklom iz Srbije, proglašen je krivim u Španiji za trostruko ubistvo. On je u Španiji ubio dvoje policajaca i jednog civila, a u Italiji ga sumnjiče za dva ubistva tokom pljački.
Povezane vesti
OPSADNO STANJE U RITOPEKU: Policija blokirala ulicu u kojoj je kuća Velje Nevolje
BEOGRADSKA policija blokirala je ulicu u Ritopeku u kojoj se nalazi kuća Veljka Belivuka, poznatijeg kao Velja Nevolja.
22. 04. 2021. u 18:04
TROJICA ZA VOLANOM I PORED ZABRANE: U Južnobačkom okrugu za dan otrkivena i sankcionisana 404 prekršaja
POLICIJSKA uprava u Novom Sadu je 21. aprila, na području Južnobačkog okruga, otkrila i sankcionisala ukupno 404 prekršaja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima.
22. 04. 2021. u 13:52
U BEOGRADU UHAPŠEN MUŠKARAC SA INTERPOLOVE POTERNICE: Član kriminalne grupe, planirao ubistvo u Budvi!
NA osnovu međunarodne poternice i razmene podataka između NCB Interpol Podgorica i NCB Interpol Beograd 19. aprila je u Beogradu lišen slobode J.M. (38), državljanin Republike Srbije.
22. 04. 2021. u 12:36
ČOVEK SA HILJADU LICA: Evo zašto je Zvicer, vođa "kavčana", neuhvatljiv za policiju
RADOJE Zvicer (39), jedan od vođa i osnivača „kavačkog klana“, za policiju Crne Gore i evropske službe bezbednosti, važi za neuhvatljivog čoveka sa hiljadu lažnih lica.
22. 04. 2021. u 11:58
SAOBRAĆAJNA NESREĆA U NOVOM PAZARU: Devojčicu (10) udario auto dok je hodala trotoarom, dete dobilo teške telesne povrede
DEVOJČICA stara 10 godina povređena je danas oko 15 časova kada ju je u novopazarskom naselju Mur, dok je hodala trotoarom, udario automobil kojim je upravljao M.Š. (40), saznaju "Večernje novosti".
21. 04. 2021. u 20:48
Najnovije iz rubrike
Prvi snimci sa mesta ubistva Darka Veskovića zvanog Prika
Prvi snimci sa mesta ubistva Darka Veskovića zvanog Prika
23. 06. 2026. u 11:44
DEČAK (14) PAO SA 10 METARA VISINE: Igra s vršnjacima okončana unutrašnjim povredama
DEČAK je bio svestan, ali je pretrpeo teške povrede kičme i odmah je prevezen u bolnicu.
23. 06. 2026. u 11:31
UBIO SUPRUGU IZ KRATEŽA DOBIO DOŽIVOTNU KAZNU:Odlukom niške Apelacije, posle skoro pet godina, okončan postupak protiv Žarka Petrovića (66)
APELACIONI sud u Nišu preinačio je presudu Višeg suda u Negotinu i pravosnažno osudio Žarka Petrovića (66), penzionisanog starijeg vodnika Vojske Srbije i bivšeg predsednika borskog Subnora, na kaznu doživotnog zatvora zbog teškog ubistva nevenčane supruge Violete Nikolić (41), 24. septembra 2021. u centru Bora. Ovim je stavljena tačka na proced koji je vođen skoro pet godina.
23. 06. 2026. u 10:47
PRVI SNIMCI SA MESTA ZLOČINA: Ubistvo Darka Veskovića zvanog Prika (FOTO/VIDEO)
U KUMODRAŽU je danas u jednom kafiću došlo do ubistva gde je stradao Darko Vesković zvani Prika.
22. 06. 2026. u 18:19
EKSKLUZIVNA FOTOGRAFIJA: Mrtav Vesković, ubica beži - pucao mu u glavu, a prethodno se rukovao sa ubijenim
U KUMODRAŽU je danas u jednom kafiću došlo do ubistva gde je ubijen Darko Vesković zvani Prika. "Novosti" su došle do ekskluzivne fotografije na kojoj se vidi mesto zločina.
22. 06. 2026. u 17:56
Rodoljub
23.04.2021. 11:01
Баш је Норберт Фехер онако право српско име...али само када треба троструко убиство да се припише Суботичанину. Када би га питали у Суботици, био би веома гласан да је Мађар.