"SLUŠAO SAM NJEGOVE PESME I KAD NISAM JOŠ RAZUMEVAO SRPSKI" Gujon: Postao sam veliki obožavalac Bore Đorđevića, rokera, bajkera i patriote
DIREKTOR Kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujon oglasio se na svom Tviter nalogu povodom smrti Bore Đorđevića.

FOTO TANJUG/ Uprava za saradnju s dijasporom i Srbima u regionu
- Slušao sam njegove pesme i kad nisam još razumevao srpski. Njegov glas i emocije kojima je zračio su mi bili dovoljni. Upoznao sam ga sasvim slučajno u Kosovskoj Mitrovici 2010. kad je došao sa bajkerima da podrži Srbe na Kosovu i Metohiji. Tada sam postao veliki obožavalac Bore Đorđevića, rokera, bajkera i patriote! Zbogom, legendo! - istakao je Gujon.

ČETIRI ZEMLjE EU ODBILE TRAMPOV PLAN: Neće da kupuju američko oružje za Ukrajinu!
ČETIRI evropske zemlje odbile su da učestvuju u projektu predsednika SAD Donalda Trampa o kupovini američkog oružja za Ukrajinu.
16. 07. 2025. u 14:12

BEBA IZ SRBIJE SE UGUŠILA NAOČIGLED RODITELjA: Nezapamćena tragedija na Halkidikiju
BEBA iz Srbije, stara svega 13 meseci, iznenada je izgubila život u jednom ugostiteljskom objektu na Halkidikiju. Kako navode grčki mediji, ova nezapamćena tragedija odigrala se pred očima detetovih roditelja.
16. 07. 2025. u 14:33

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)