KOMEMORACIJA RADMILI ŽIVKOVIĆ: Oproštaj od glumice u Narodnom pozorištu (VIDEO)

KOMEMORACIJA Radmili Živković održava se u Narodnom pozorištu, njenom matičnom teatru, gde se prijatelji, kolege i poštovaoci opraštaju od glumice, koja je preminula 20. septembra, u 72. godini, u Beogradu.

КОМЕМОРАЦИЈА РАДМИЛИ ЖИВКОВИЋ: Опроштај од глумице у Народном позоришту (ВИДЕО)

Foto: N. Skenderija

Glumica će biti sahranjena na Novom groblju u Beogradu u 14.30 časova.

Ćerka Bojana Bambić prima saučešće. Na komemoraciju je prvi stigao Radmilin bivši suprug Predrag Bambić.

Tu su i brojne kolege, Svetislav Goncić, Tanja Bošković... Komemoraciji prisustvuju i ministar kulture Nikola Selaković, kao i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

TRIK OD NEKOLIKO SEKUNDI: Kako da bezukusna lubenica bude slađa i sočnija?