KONAČNO PREDSTAVA U ZRENJANINSKOM POZORIŠTU: "Osam žena" nakon osam meseci

PREDSTAVOM "Osam žena" Roberta Tomasa, u režiji Tare Manić, ansambl zrenjaninskog pozorišta, u pretpremijernom izvođenju predstavio se posle osam meseci pauze, izazvane pandemijom korona virusa i na najlepši način obeležio 15.oktobar rođendan pozorišta "Toša Jovanović" u Zrenjaninu.

КОНАЧНО ПРЕДСТАВА У ЗРЕЊАНИНСКОМ ПОЗОРИШТУ: Осам жена након осам месеци

Foto: Narodno pozorište "Toša Jovanović"

 

Dramu prepunu zapleta i obrta, koja prati sudbinu osam žena, pisca Roberta Tomasa, režirala je mlada Tara Manić, diplomac FDU u Beogradu.

Osim sjajnog Mirka Pantelića, u predstavi glume Snežana Kovačev Čelar, Edit Tot Miškeljin, Sanja Radišić, Nataša Ilin, Vesna Varićak, Nataša Luković, Isidora Vlček i Milena Božić.

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

KNEŽEVIĆ POSLE NOVOG UDARA ZAGREBA NA CRNU GORU: Proterati ambasadora Hrvatske još danas!