BOKI MOJ LEPI, NEKA TI JE LAKA ZEMLJA: Lidija Vukićević se potresnom porukom oprostila od Kandića!
GLUMAC Borivoje Bora Kandić preminuo je u 60. godini, saopšteno je iz Jugoslovenskog dramskog pozorišta.

Foto: Printskrin
On je poslednjih godina živeo od čišćenja kafića, a u jednom od poslednjih intervjua izjavio je da se još uvek nada nekoj ulozi.
Tužnim povodom oglasila se i glumica Lidija Vukićević koja je bila zajedno na klasi sa Kandićem.
- Ovakovog ću te pamtiti, moj druže sa klase, moj Boki. I sada čujem rečenicu: "Liki, ti i ja zajedno,a vetar ti mrsi kosu". Milion šala, puno ljubavi, smeha na časovima dikcije... Volim te, neka ti je laka zemlja, Boki moj lepi - napisala je Lidija na Instagramu uz njegovnu crno - belo fotografiju.

Foto: Printskrin
(Kurir)
Preporučujemo

SAHRANA TIKE ARSIĆA U SUBOTU: Poslednji oproštaj u Aleji zaslužnih građana!
08. 12. 2020. u 15:56

IVANA ŽIGON O ODLASKU PRIJATELjA U KOLEGE: Tika se radovao što će ponovo zaigrati
08. 12. 2020. u 17:39

VUČIĆ SE HITNO OGLASIO IZ AVIONA: Stigla mi je fantastična vest od Đorđe Meloni (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio se iz aviona i rekao da mu je stigla fantastična vest iz Rima.
04. 04. 2025. u 12:49

SRBI VIŠE NE MOGU DA PUTUJU BESPLATNO U OVU EVROPSKU ZEMLjU: Treba vam posebna dozvola, evo koliko košta
EVROPSKI državljani koji putuju u Veliku Britaniju od danas moraju imati digitalnu propusnicu za ulazak u zemlju, za koju britanska vlada tvrdi da će poboljšati bezbednost granica.
02. 04. 2025. u 10:16

"NEMOGUĆE JE POBEĆI OD TOGA": Zdravko Čolić prvi put o optužbama da voli muškarce
POZNATI pevač Zdravko Čolić (73) poznat je po tome što svoj privatni život čuva daleko od očiju javnosti. Ipak, jednom prilikom odlučio je da napravi izuzetak i otkrije nekoliko ličnih detalja koji su iznenadili njegove obožavaoce.
06. 04. 2025. u 11:39
Komentari (0)