AVIONI I HELIKOPTERI GASE POŽAR: Ponovo gori na hrvatskom primorju

Танјуг

13. 07. 2021. u 15:52

NA području Šibensko-kninske županije ponovo gori, a požar gase dva "ertraktora" i dva "kanadera" iz sastava Protivpožarnih namenski organizovanih snaga Oružanih snaga Hrvatske.

АВИОНИ И ХЕЛИКОПТЕРИ ГАСЕ ПОЖАР: Поново гори на хрватском приморју

Foto: Tanjug

Požar je izbio u Zaton-Raslina, a jedan helikopter Mi-8 angažovan je na požarištu Dugopolje-Kotlenica u Splitsko-dalmatinskoj županiji.

Od 21. juna do danas u protivpožarne snage Oružanih snaga su učestvovale u gašenju 16 požara i to: osam u Šibensko-kninskoj županiji, tri u Splitsko-dalmatinskoj županiji, tri u Zadarskoj županiji i po jedan u Primorsko-goranskoj županiji i Dubrovačko-neretvanskoj županiji, preneo je portal Dalmatinski.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALJE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.

09. 02. 2026. u 11:13

Komentari (0)

DONČIĆ BAŠ VOLI ZVEZDU... Luka kupuje evropski klub, a cilj je samo jedan - da učestvuje u NBA Evropa!